Reklama
Reklama

Rafał Grabias w samych slipach apeluje o pomoc. „Wstyd będzie!”

Rafał Grabias (32 l.) w slipkach i z niemiłosiernie wciągniętym brzuchem donosi, że ostatnio bardzo przytył. Wydaje się, że w tym wyznaniu nie brak kokieterii, zwłaszcza że dawny „król” życia nie ukrywa, że intensywnie szuka przystojnego trenera.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn, chociaż nie zagrzali zbyt długo miejsca w programie „Królowe życia”, zapisali się w pamięci widzów jako jedna z najbarwniejszych par. Na początku 7. sezonu ogłosili, że rozstają się po 18-letnim związku, po czym wrócili do siebie, tylko po to, by znów się rozstać. 

Z profilu Rafała na Instagramie znikło zdanie „Kocham Gabriel Seweryn”, a Gabriel zaczął spotykać się z innym mężczyzną. Następnie znów się zeszli, zaadoptowali wspólnie dwie kury o imionach Jadwiga i Fryderyk, niestety miłość znów nie wytrzymała próby czasu.  Ostatecznie pożegnali się z show w niejasnych okolicznościach, na pożegnanie dając subtelnie do zrozumienia, że mogła za tym stać Dagmara Kaźmierska, rzekomo zazdrosna o ich popularność. „Królowa życia” zareagowała pełnym wulgaryzmów komentarzem, tak chamskim i emocjonalnym, że pojawiły się spekulacje, czy aby Rafał nie trafił w czuły punkt. 

Reklama

Kaźmierska dała do zrozumienia, że w jego związku z Gabrielem  było tyle zdrad, kłamstw i oszustw, że w porównaniu z nimi, dużo więcej moralności miały prostytutki, które stręczyła klientom jako sutenerka w Kłodzku:

„To, jak wy się prowadzicie, wzajemnie oszukując, zradzając, strasząc etc. To jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam. Tyle w d*pie, co mieliście przez cały czas Waszego ktystaliczneg związku, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały". 

Najnowszy dramat Rafała Grabiasa

Jeśli w demaskatorskim wpisie Dagmary było ziarno prawdy, może i dobrze, że Rafał i Gabriel ostatecznie się rozstali… Sytuacja uległa znaczącej poprawie, gdy nie tylko Gabriel, lecz i Rafał rozpoczęli nowe związki. Początki były niefortunne... Jak ujawnił Grabias w rozmowie z Jastrząb Post, miał dokonać oficjalnej prezentacji nowego partnera podczas warsztatów ukwiecania podwórek i ratowania pszczół, jednak ukochany po drodze uszkodził sobie nogę na rowerze tak poważnie, że zamiast na warsztaty, trafił do szpitala. 

Teraz z kolei problemy przeżywa Rafał. Jak wyznał ostatnio, przytył tak bardzo, że wstydzi się rozebrać przez ukochanym. Na InstaStories zamieścił swoje zdjęcie w majkach z dramatycznym apelem: 

Cóż, może warto, by Rafał wziął pod uwagę, że przystojny trener może być dla Mariana większym problemem niż parę dodatkowych kilogramów…. Na razie wydaje się, że Grabias nie postrzega sprawy od tej strony, za to kokieteryjnie zapowiada, że póki  nie schudnie, będzie pokazywał tylko twarz. Może to i lepiej, bo jego zdjęcie w slipkach wywołało mieszane uczucia…

Zobacz też:

Rafał Grabias upublicznił swój nowy związek. A nawet upolitycznił...

Rafał Grabias miał pokazać nowego chłopaka. Przeszkodził wypadek…

Katarzyna Cichopek dokazuje nad polskim morzem. Fani: „Figura cud miód”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Grabias | "Królowe życia" | Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy