Reklama
Reklama

Laluna – o ile się wzbogaciła po dołączeniu do programu „Królowe życia?”

Laluna Unique (39 l.) to pseudonim Katarzyny Alexander, o której zrobiło się głośno, gdy dołączyła do 6. edycji programu „Królowe życia”. Za sprawą licznych tatuaży szybko stała się kontrowersyjną uczestniczką. Żeby mieć powabne kształty, przeszła wiele operacji plastycznych – jej oryginalny wygląd i niebanalne stylizacje wzbudzają powszechne zainteresowanie. Na czym zarabia Laluna?

Widzowie "Królowych życia" polubili ją za szczerość, osobliwy charakter oraz serdeczną relację z córką i mamą Lidią. Celebrytka magnetyzuje nietypowymi stylizacjami i wyrazistym wizerunkiem - jest fotomodelką i prowadzi butik internetowy, w którym sprzedaje stylowe peruki, biżuterię, a także odzież. Laluna to chodząca reklama swojej działalności - kobieta-kameleon, która doskonale bawi się modą i co chwilę ma inny kolor włosów.

Zamiłowanie Laluny do luksusu

Celebrytka nigdy nie ukrywała, że kocha luksusowe samochody, markowe ubrania i stylowe wnętrza. Gustuje w młodszych mężczyznach, a do zarabiania wykorzystuje również swoje ciało. Przed pierwszą galą Fame MMA, do której została zaproszona, apelowała o finansową pomoc sponsorów, w zamian oferując im tatuaże wykonane na jej ciele. Przyszłych reklamodawców zachęcała takim wpisem na swoim Instagramie:

Reklama

 

W zależności od części ciała stawki za umieszczenie sponsorskiego tatuażu na skórze Laluny wynoszą od 5 do 20 tys. zł. Zawodniczka sromotnie przegrała pierwsze starcie z Wiktorią Jaroniewską, ponieważ jej przygotowania, emitowane także w telewizyjnym show, nie były wystarczające. Mimo że zrzuciła 11 kg, jej nogi okazały się słabe, co sprytnie wykorzystała rywalka.

Katarzyna zapewniła jednak, że to nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy będzie biła się w formule MMA i ma już zakontraktowane kolejne walki. Za każdy występ zgarnie kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Życie Laluny po dołączeniu do programu "Królowe życia"

Celebrytka swoją rozpoznawalność zdobyła po dołączeniu do popularnego show, stając się, zaraz obok Dagmary Koźmińskiej, mega gwiazdą. Dostaje pieniądze za udział w nowych odcinkach, a na swoim Instagramie promuje wiele markowych rzeczy. Za reklamowy wpis może otrzymywać nawet 30 tys. zł - wszystko zależy od tego, jaki to jest produkt. Ostatnio namawiała do zakupu białego MUSTANGA w wersji sportowej, model GT 5.0.

Kiedy zaczęła brać udział w "Królowych życia", jej konto natychmiast zyskało nowych obserwatorów, których obecnie ma ponad 400 tys., a reklamy to znaczna część jej dochodów. Kasia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na niektórych zdjęciach można dostrzec wnętrza, w których mieszka, a jest to okazała architektura! Na fotografiach nie brakuje markowych ubrań i drogich dodatków w postaci torebek Gucci i Balenciagi oraz butów od światowych projektantów - kobieta uwielbia nosić się na bogato!

Uczestniczka "Królowych życia" często podróżuje, łącząc pracę z modelingiem. Podczas ostatniej wyprawy na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie prezentujące dom mody Saint Laurent w Beverly Hills.

W wywiadach przyznała, że operacje plastyczne przeszła w Turcji, do której często latała, a tamtejsza klinka urody stała się jej drugim domem. Za pomocą Instagrama odkrywała kulisy zabiegów upiększających. W jednym z Instastories tak mówiła przed kolejną operacją:

Z pewnością uczestniczka popularnego show nie narzeka na brak pieniędzy, co widać po jej stylu życia. Myślicie, że jej nos jest na tyle dobrze zrobiony, że bez obaw może startować w kolejnych walkach Fame MMA?

Zobacz też:

Laluna Unique ujawnia, dlaczego TVN zawiesiło "Królowe życia". O tym nie mówi się głośno

Laluna Unique chce przejść kolejną operację. Tym razem zmniejszy czy powiększy?

"Królowe życia": Laluna Unique tylko udaje bogaczkę? Wiadomo, jak chce się teraz odkuć! "Stawki wynoszą od 5 do 20 tysięcy"

 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy