Reklama
Reklama

Laluna Unique chce przejść kolejną operację. Tym razem zmniejszy czy powiększy?

Laluna Unique (39 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek programu "Królowe życia". Niedawno debiutowała również w Fame MMA. Swoją walkę ostatecznie przegrała. 39-latka w najnowszym odcinku programu TTV stwierdziła, że chciałaby coś w sobie zmienić. Czy to oznacza, że znowu pójdzie pod nóż?

Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander znana jest z tego, że uwielbia zabiegi medycyny estetycznej. Nie raz o tym głośno opowiadała w wywiadach. Gwiazda TTV w najnowszym odcinku programu "Królowe życia" postanowiła zdradzić, że już niedługo planuje kolejny zabieg.

Laluna Unique znowu idzie pod skalpel

W programie "Królowe życia", który nagrywany był jeszcze przed jej walką z Wiktorią Jaroniewską, 39-latka postanowiła opowiedzieć o swojej drodze do wymarzonej sylwetki. Okazuje się, że nie była ona prosta i bezbolesna.

Reklama

Mało kto wie, że Laluna ma w każdym z pośladków implant ważący 5 kilogramów. Celebrytka wyjawiła, że schodząc do wagi 65 kg, tak naprawę będzie wyglądać, jakby ważyła tylko 55 kg.

W programie Laluna wyjawiła również, że możliwe jest to, że już niedługo znowu trafi na stół operacyjny. Tym razem chce jednak pozbyć się swoich ogromnych piersi.

Kim jest Laluna Unique?

Katarzyna Alexander, znana pod pseudonimem Laluna do "Królowych życia" dołączyła w 6. sezonie programu. Jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Kobieta nigdy nie ukrywała, że poddała się wielu operacjom medycyny estetycznej. Bardzo lubi tatuaże, których ma niezliczoną ilość.

Laluna ma 38 lat. Mieszka wraz z mamą oraz córką Laurą. Alexander jest fotomodelką, a także modelką bielizny. 38-latka prowadzi również sklep z perukami.

Zobacz też:

Robert Lewandowski buduje dom pod Zakopanem. "Wprowadzają się za dwa lata"

Rozenek pokazała stopy. Fani nie mieli dla niej litości!


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy