Reklama
Reklama

Monika i Andrzej z "Sanatorium miłości". To koniec ich związku? Seniorka wyjaśnia

Przyjaźń, czy kochanie? Na to pytanie odpowiada Monika Zajączkowska, seniorka z czwartej edycji "Sanatorium miłości". Ucina tym wszelkie spekulacje na temat związku z Andrzejem. Chyba nie będzie mu miło czytać takich rzeczy.


Choć "Sanatorium miłości" zakończyło swoją emisję w maju tego roku, to emocje związane z parami wciąż są żywe. Jeszcze niedawno opisywaliśmy, że Piotr Hubert jest załamany decyzją MarioliZwiązek Anny i Piotra szybko się skończył, zanim na dobre się zaczął (pomimo że para zaręczyła się w ostatnim odcinku programu). Wygląda na to, że jedyną szczęśliwą parą pozostanie Natalia i Marek. A co z Moniką i Andrzejem? Znamy szczegóły ich relacji!

Reklama

Andrzej z "Sanatorium miłości 4" nazwał Monikę "swoją dziewczyną"

Andrzej od początku żywił uczucia wobec Moniki, a w czasie emisji "Sanatorium miłości 4" mogliśmy zobaczyć romantyczne momenty pary. Ich uczucie rozkwitło poza programem. Para często była widywana na wspólnych wakacjach, spacerach, czy meczach.

Senior poczuł się aż tak dobrze w towarzystwie Moniki, że pomimo deklaracji przyjaźni, miał nadzieję na coś więcej. Pewnie nawet mówił, że "na pewno jest to coś więcej, niż przyjaźń". Nic w tym dziwnego, ponieważ okazywali sobie dużo czułości.

Andrzej dla serwisu "Akpa" wyznał, że po śmierci żony, był samotny przez 8 lat. Nie skłaniał się do związku z nową kobietą, aż poznał Monikę. Powiedział wówczas, że "może już nazwać Monikę swoją dziewczyną"

Jak zareagowała na to Monika?

Monika z "Sanatorium miłości" ucina wszelkie spekulacje o związku z Andrzejem

Monika ma jednak zgoła inne wyobrażenie ich relacji. Dla serwisu "Akpa" seniorka dosadnie potwierdziła, że Andrzej nie ma co liczyć na związek.

"Andrzejem jesteśmy parą przyjaciół. Nie jesteśmy parą na życie, taką, w jaką próbują nas ubrać media, czy inni ludzie. Andrzej lubi żartować. Nie jestem jego dziewczyną, ale my naprawdę bardzo się lubimy i rozumiemy się w wielu tematach" - powiedziała.

Seniorka jasno dała jasno też do zrozumienia, jaki powinien być jej mężczyzna. Idealny partner powinien przede wszystkim być wysportowany, lubiący zwierzęta i bezinteresowny. 

"Mój mężczyzna powinien być szczupły, dbający o swoje zdrowie, z poczuciem humoru, z dystansem do świata, empatyczny, pełen szacunku do ludzi, do zwierząt. To z pewnością człowiek szczery, inteligentny, bezinteresowny. To bardzo ważne".

Andrzejowi na pewno nie będzie miło po takich słowach!

Zobacz też:

Żałoba w "Sanatorium miłości". Pożegnano przyjaciela programu: "Kolejna wielka strata"

Piotr Hubert z "Sanatorium miłości" jest załamany. Mariola jest gotowa na nową miłość! To koniec?

"Sanatorium miłości 4". Andrzej wyjawił, jakie relacje łączą kuracjuszy po programie

"Sanatorium miłości 4". Mariola wyjawiła, jak wyjątkowe relacje łączą ją z Anią

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy