Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

"Sanatorium miłości 4". Tego nie pokazano w telewizji. Andrzej zdradza szczegóły montażu

Andrzej Sikorski opowiedział reporterowi Pomponika, które sceny wycięto w czasie montażu odcinków "Sanatorium miłości 4". Kuracjusze brali udział w wielu innych rywalizacjach, niż tylko te pokazane w telewizji. Które sceny nie ujrzały światła dziennego?

"Sanatorium miłości 4" kręcono przez kilka tygodni w Polanicy-Zdroju. W programie zobaczyliśmy dwunastkę kuracjuszy, którzy brali udział w różnego typu wyzwaniach. Nocowali pod namiotami, grali w paintball, brali udział w wojnie na foodtrucki i wyścigu kajakowym czy latali helikopterem w parach. Rywalizacja ujawniała ich charaktery i pozwalała widzom poznać bliżej bohaterów programu. Jednak, jak się okazuje nie wszystko pokazano w telewizji. Andrzej w rozmowie z Pomponikiem zdradził, które sceny wycięto.

Reklama

"Sanatorium miłości 4". Andrzej zdradza, czego nie pokazano w telewizji

Andrzej Sikorski wziął udział w czwartej edycji "Sanatorium miłości". W programie wpadłą mu w oko Monika Zajączkowska. Mimo że od czasu nagrań minęło już kilka miesięcy, to ta para nadal rozwija swoją relację. Niedawno w rozmowie z Pomponikiem Andrzej zdradził, że to, co ich łączy, to więcej niż przyjaźń. Oboje też kontynuują swoją przygodę z telewizją. Chętnie przyjmują zaproszenia do programów rozrywkowych publicznego nadawcy. Byli już gośćmi "Pytania na śniadanie", a teraz nasz reporter miał okazję porozmawiać z kuracjuszami na planie programu "Jaka to melodia". Zapytał Andrzej Sikorskiego co myśli o montażu programu.

Senior jest zadowolony z tego, jak został przedstawiony w mediach. Wiadomo, że czasem uczestnicy tego typu programów mają pretensje do realizatorów, że nie pokazano całej prawdy o nich. W ostatnim czasie chyba najwięcej tego typu uwag zgłaszali bohaterowie show "Rolnik szuka żony". Andrzej jednak nie ma żadnych zastrzeżeń.

Andrzej Sikorski zdradził Pomponikowi, że jednak nie wszystkie sceny i nagrania pokazano w programie. Ujawnił w rozmowie z nami, które wyzwania, w jakich brali udział kuracjusze, nie zmieściły się w produkcji.

Jesteście ciekawi tych wyciętych scen? Może kiedyś TVP je pokaże?

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Andrzej zdradza szczegóły relacji z Moniką. "Na pewno jest to coś więcej niż przyjaźń"

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert czeka niecierpliwie na spotkanie z Mariolą. "Będzie poważna rozmowa"

Była partnerka Filipa Chajzera spędza czas w towarzystwie jego ojca i siostry

 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy