Reklama

Reklama

Reklama

Była partnerka Filipa Chajzera spędza czas w towarzystwie jego ojca i siostry

​Małgorzata Walczak opublikowała zdjęcia, z których wynika, że mimo rozstania z Filipem Chajzerem jej relacje z rodziną byłego partnera wcale się nie popsuły. Dziennikarka spędziła weekend z siostrą i ojcem Filipa.

Małgorzata Walczak była partnerką Filipa Chajzera

Para w 2018 roku doczekała się narodzin syna Olka. Razem wybudowali ogromny dom w Konstancinie, w którym mieli wieść długie i spokojne życie. Tak się jednak nie stało. Gwiazdor TVN i prezenter śniadaniowego programu "Dzień dobry TVN" stracił głowę dla innej. Kobietą, która okazała się atrakcyjniejsza od partnerki, jest Anna, była żona znanego projektanta gwiazdZ Chajzerem poznała się w pracy, nosząc mu garnitury na plan programu.

Reklama

Małgorzacie Walczak na otarcie łez została willa w Konstancinie. Filip Chajzer wyprowadził się do centrum Warszawy.

Załamany sprawą rozstania pary był ojciec prezentera Zygmunt Chajzer. Dziennikarz bardzo źle zniósł informacje o romansie syna. Tym bardziej uwielbia swojego wnuka Aleksa i był częstym gościem w domu Filipa i Małgosi. Chciał jak najszybciej porozmawiać z synem i pojednać go z partnerką. Liczył, że przemówi mu do rozsądku. 

Zygmunt Chajzer spędza czas z wnukiem i jego mamą

Zygmunt Chajzer martwi się zwłaszcza o wnuka. Obawia się, by chłopiec nie stracił poczucia bezpieczeństwa, jakie daje rodzina. Jakiś czas temu zdradził, że planuje zabrać Aleksa na wakacje, by młodzi mogli w spokoju wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia.

Okazuje się, że dziadek wywiązuje się ze swojej roli na medal. Była partnerka Chajzera wrzuciła do sieci zdjęcia z weekendu spędzonego z rodziną Filipa Chajzera. Weronika, siostra prezentera dotrzymywała towarzystwa Małgosi, a Zygmunt Chajzer grał z wnukiem w piłkę. Dziennikarka nie może się nachwalić, jak wspaniałym dziadkiem jest dla Aleksa Zygmunt.

Zobacz też:

Była partnerka Chajzera zabrała głos. Ma ważne ogłoszenie

Filip Chajzer obwinia Zygmunta za swoje zachowanie? Tata nie miał dla niego czasu

Marta Kaczyńska trzy razy brała ślub. Dwa razy była wtedy w zaawansowanej ciąży

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Walczak | Filip Chajzer | Zygmunt Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama