Reklama
Reklama

Była partnerka Chajzera zabrała głos. Ma ważne ogłoszenie

Filip Chajzer (37 l.) swoim romansem z Anną Jędrzejuk złamał serce swojej dotychczasowej partnerce, Małgorzacie Walczak. Dziennikarka szybko otrząsnęła się z tego okrutnego zranienia i ze zdwojonym zapałem zaangażowała się w nowy projekt. Celebrytka ogłosiła właśnie w mediach społecznościowych, jakie ma plany. W jej życiu szykuje się rewolucja.

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak: rozstanie

Filip Chajzer w ostatnich tygodniach nie jest sobą. Prezenter "Dzień dobry TVN" najpierw pozwolił sobie na skandaliczne wypowiedzi, dotyczące społeczności LGBTQ+, a później na jaw wyszedł jego płomienny romans z Anną Jędrzejuk. Filip Chajzer tak bardzo pogubił się w życiu, że pojawiły się nawet pogłoski, że celebryta drży o swoją posadę w TVN. Wraz z odejściem Edwarda Miszczaka jego pozycja może ulec znaczącej zmianie, a co za tym idzie, nowe szefostwo może zechcieć zatrudnić kogoś innego na jego miejsce. 

Reklama

To jednak nie koniec problemów Filipa Chajzera. Małgorzata Walczak, z którą prezenter ma 4-letniego syna Aleksandra w końcu postanowiła odnieść się do wydarzeń, które rozegrały się na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni. Choć początkowo wszystko wskazywało na to, że była partnerka Filipa Chajzera nie będzie publicznie roztrząsać prywatnych spraw, w końcu emocje wzięły nad nią górę. Najpierw Małgorzata Walczak dała byłemu partnerowi do zrozumienia, że śledzi jego poczynania w sieci, a teraz postanowiła otwarcie skomentować swoje burzliwe rozstanie z Filipem Chajzerem. Dziś na jej instagramowym profilu ukazał się wpis, w którym pochwaliła się "małym sukcesem".

O jaki sukces chodzi? 

Była partnerka Chajzera zabrała głos

Z doniesień serwisu "Pudelek" wynika, że już niebawem w życiu Małgorzaty Walczak nastąpią spore zmiany. Była partnerka Filipa Chajzera otrzymała nową posadę. Walczak rozpocznie pracę w telewizji News 24. W przeszłości dziennikarka miała okazję pracować m.in. w TVP. Jej przygoda z telewizją publiczną skończyła się jednak wielkim skandalem, związanym z podejrzeniami o korupcję w redakcji "Wiadomości".

Najnowszy post Małgorzaty Walczak spotkał się z ciepłymi reakcjami ze strony internautów. W komentarzach pojawiły się słowa wsparcia od Darii Ładochy, Pati Sołtysik oraz... Małgorzaty Ohme. Wygląda na to, że koleżanka Filipa Chajzera z "Dzień Dobry TVN" namyśliła się jednak, ponieważ po zaledwie paru godzinach jej komentarz zniknął.

Małgorzata Walczak postanowiła podziękować swoim fanom za miłe słowa. Na Instagramie opublikowała krótką relację, nagraną w salonie.

Zobacz też:

Harper Beckham z tatą na czerwonym dywanie. Na oczach Dolce paradowała w adidasach

Julia Wieniawa zapoczątkowała modę na leczenie kaca? Skutki mogą być fatalne

Krzysztof Prusik wspomina Witolda Paszta. Dzięki niemu spełni marzenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | Małgorzata Walczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy