Reklama
Reklama

Filip Chajzer stracił głowę dla pięknej Anny. Teraz wyszło, kim jest jego rzekoma kochanka

Filip Chajzer (37 l.) robi, co może, aby wyjść obronną ręką z żenującej sytuacji, do której doszło po ujawnieniu przez paparazzi jego zażyłej znajomości z tajemniczą kobietą. Nareszcie światło dzienne ujrzało więcej szczegółów związanych z płomiennym romansem prowadzącego „Dzień dobry TVN”. Kim jest kobieta, dla której prezenter stracił głowę?

Filip Chajzer: romans

Trudno oprzeć się wrażeniu, że ostatnimi czasy los nie sprzyja Filipowi Chajzerowi. Najpierw celebryta wplątał się w aferę związaną ze środowiskiem LGBTQ+, a później wyszło na jaw, że najprawdopodobniej zdradza swoją partnerkę. Paparazzi przyłapali prezentera "Dzień dobry TVN" w jednoznacznej sytuacji w towarzystwie pięknej kobiety. Kto by pomyślał, że celebryta, który od kilku lat wiódł spokojne, uporządkowane życie, zdecyduje się na przygodny romans?

Reklama

Filip Chajzer od dawna posiadał wizerunek statecznego, odpowiedzialnego człowieka, dla którego rodzina jest absolutnym priorytetem. Celebryta przeżył w przeszłości ogromną tragedię. W 2015 roku w wypadku samochodowym zginął jego syn Maksymilian. Dziecko było owocem małżeństwa Chajzera z Julią.  

Gdy dwa lata później Filip Chajzer doczekał się syna z nową partnerką Małgorzatą Walczak wydawało się, że mężczyzna zdołał na nowo poukładać swoje życie. Wszystko wskazywało na to, że u boku starszej o rok kobiety prezenter odnalazł prawdziwe szczęście. I choć wiele osób nie wróżyło im świetlanej przyszłości, para nie zważała na złośliwe przytyki. Niestety, ostatnie dni bardzo mocno zweryfikowały siłę ich uczucia. 

Filip Chajzer został przyłapany w towarzystwie tajemniczej nieznajomej na romantycznej randce. Gdy o jego romansie dowiedziała się Małgorzata Walczak, w sieci rozpętała się burza. Teraz wyszło na jaw, że partnerka Chajzera, z którą celebryta ma 4-letniego syna, dowiedziała się o jego romansie z internetu.

Filip Chajzer stracił głowę dla pięknej Anny

Jak ustalił serwis "Pudelek", nowa ukochana Filipa Chajzera to Anna M. Jędrzejuk. Wybranka prezentera "Dzień dobry TVN" to była żona oraz wspólniczka Rodrigo De La Garzy, uwielbianego przez celebrytów projektanta ekskluzywnych garniturów. Odzież sygnowaną nazwiskiem Garzy noszą m.in. Marcin Prokop, Radosław Majdan, Rafał Zawierucha, Piotr Stramowski, Bartłomiej Misiewicz czy Krzysztof Ibisz. Także Antoni Królikowski podczas ślubu z Joanną Opozdą miał na sobie ubrania od Garzy. Anna Jędrzejuk i Rodrigo De La Garza rozstali się w zeszłym roku. Pomimo tego, że nie są już parą, wciąż pracują ze sobą.

Również Filip Chajzer miał okazję zostać klientem De La Garzy. Podczas przymiarek mógł spotykać uroczą Annę. Później ich znajomość stała się bardziej zażyła, czego dowodem były zdjęcia udostępnione w sieci przez paparazzi. Okazuje się, że przyjaciele i współpracownicy Filipa Chajzera są zniesmaczeni jego zachowaniem. 

Pod koniec zeszłego roku Filip Chajzer zareklamował nawet markę Anny na swoim instagramowym profilu.

Zobacz też:

Marcin Hakiel świętuje urodziny. Dla tancerza to już ostatnie takie święto

Katarzyna Cichopek to prawdziwy pirat drogowy. Emocje wzięły nad nią górę?

Książę Harry i Meghan Markle błyskawicznie ewakuowali się z Wielkiej Brytanii. Gdzie im tak spieszno?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | Małgorzata Walczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy