Reklama

Reklama

Reklama

Filip Chajzer wyprowadził się do hotelu po tym, jak został przyłapany z inną! Tajemniczy informator ujawnił prawdę!

Filip Chajzer, po tym jak został przyłapany przez Pudelka na randkowaniu z tajemniczą brunetką, wyprowadził się od aktualnej partnerki Gosi. Podobno teraz zamieszkał w hotelu...

Filip Chajzer zdradził swoją partnerkę?

Filip Chajzer został przyłapany na randce z tajemniczą brunetką, która zdecydowanie nie jest jego aktualną, przynajmniej do tej pory, partnerką. Małgorzata Walczak, z którą prezenter wychowuje 4-letniego syna, nie skomentowała tych doniesień. Jedynie z enigmatycznego wpisu dziennikarza możemy wnioskować, że wie o całym zajściu.

Nieco nowe światło na całą tę historię, rzucił informator Pudelka. Przypomnijmy, że dotychczas Filip Chajzer mieszkał z ukochaną w Konstancinie, gdzie wspólnie wybudowali dom. Często zresztą chwalił się nim i swoim rodzinnym życiem w mediach społecznościowych. 

Reklama

Filip Chajzer zaprzecza, że doszło do zdrady

Jednak po tym, jak Pudelek opublikował zdjęcia z... inną kobietą, na profilu Chajzera pojawił się enigmatyczny wpis: "Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego, to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry".

Partnerka Chajzera nie wiedziała nic o rzekomym rozstaniu

Nie wiemy, co o tej sytuacji sądzi Gosia, ponieważ Filip Chajzer zabrał głos także w jej imieniu, ale... Redakcja Pudelka dotarła do tajemniczego informatora, który powiedział, że "nikt wcześniej nie słyszał o ich rozstaniu, bo po prostu żadnego rozstania nie było". To oznacza, że gdy po publikacji, Chajzer zapewniał, że rozstał się z Gosią znacznie wcześniej niż zrobiono zdjęcia, zwyczajnie kłamał.

Filip Chajzer wyprowadził się do hotelu

Para była ze sobą szczęśliwa od kilku lat i żyli, jak zwyczajna rodzina. "Gosia była z Filipem od lat, mają syna, mieszkali razem, byli znani na swoim osiedlu. Gosia zawsze stała za nim murem, dbała nie tylko o dom, ale także o jego karierę i kontrakty. Opiekowała się synem podczas gdy Filip pracował w telewizji i realizował swoje kolejne projekty" - ujawnia ktoś z otoczenia pary.

Według informacji serwisu, w poprzedni czwartek Filip Chajzer wyprowadził się do hotelu. 

***

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek w samej bieliźnie? Tajemnicza ręka gmera przy jej biuście

Caroline Juchniewicz rozgrzała fanów do czerwoności! Ta fotka w bikini robi wrażenie...

Karolina Szostak zaprezentowała swoje wdzięki na ściance! Co za elegancja!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama