Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel świętuje urodziny. Dla tancerza to już ostatnie takie święto

Marcin Hakiel skończył dziś 39 lat. Utalentowany tancerz już od samego rana świętował urodziny. Został obdarowany ogromną liczbą prezentów. Czy wśród życzeń urodzinowych znalazły się również te od Katarzyny Cichopek?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek: rozwód

6 czerwca to wyjątkowa data dla wszystkich fanów Marcina Hakiela. Właśnie tego dnia jeden z najpopularniejszych polskich tancerzy obchodzi urodziny. W tym roku świętowanie było nieco inne niż zwykle, bowiem przy boku Hakiela nie było już jego żony, Katarzyny Cichopek.

Bez wątpienia, ostatnie miesiące były bardzo trudne dla celebryty. Rozstanie z żoną po 17 latach małżeństwa zaowocowało licznymi skandalami medialnymi. Jego wyznanie o tym, że został zdradzony oraz pogłoski o rzekomym romansie Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim sprawiły, że jego życiem osobistym zainteresowały się tysiące osób.

Reklama

Obecnie profil Marcina Hakiela śledzi niemal 78 tysięcy osób, wśród których nie brakuje kobiet i mężczyzn, którzy doświadczyli podobnego zranienia, co on. Instagramowe konto tancerza w ostatnim czasie stało się miejscem, w którym internauci swobodnie dyskutują na temat swoich nieudanych relacji miłosnych. Sam Marcin Hakiel chętnie włącza się w komentarzach w tego typu rozmowy. 

Tancerz znalazł w swoich obserwatorach ogromne oparcie. Jego instagramowa społeczność bardzo wspiera go w trudnych chwilach, ale również dzieli z nim radosne momenty. Nie inaczej było w dniu jego urodzin. Dziś, 6 czerwca Marcin Hakiel obchodzi 39. urodziny, o czym już z samego rana poinformował na Instastories. 

Marcin Hakiel świętuje urodziny

Marcin Hakiel już od samego rana był obdarowywany prezentami. Jako pierwsze z życzeniami pospieszyły jego dzieci. 13-letni Adaś i 9-letnia Helenka podarowały tacie kolorowe laurki z życzeniami, czym tancerz pochwalił się na Instastories.

Marcin Hakiel był ogromnie wzruszony tym wspaniałym gestem. Zdjęcia przedstawiające upominki od syna i córki opatrzył hashtagami w języku angielskim "dobrze mieć dzieci" oraz "perfekcyjny poranek". Później na jego profilu ukazało się także zdjęcie z urodzinowego wyjazdu. W opisie postu zauważył, że są to dla niego już ostatnie takie urodziny. Za rok tancerz skończy bowiem 40 lat. 

Ten wyjątkowy dzień tancerz postanowił spędzić na łonie natury. Korzystając ze znakomitej pogody, Marcin Hakiel udał się na wycieczkę za miasto. Nie zdradził, gdzie spędza urodziny, ale ze zdjęć można wywnioskować, że przebywa w okolicach urokliwego zamku, otoczonego lasami. I my przyłączamy się do najserdeczniejszych życzeń urodzinowych i życzymy Marcinowi spełnienia najskrytszych marzeń!

Zobacz też:

Anna Mucha zlitowała się nad Barbarą Kurdej-Szatan. Aktorka znalazła pracę

Książę Harry i Meghan Markle błyskawicznie ewakuowali się z Wielkiej Brytanii. Gdzie im tak spieszno?

Katarzyna Cichopek to prawdziwy pirat drogowy. Emocje wzięły nad nią górę?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy