Reklama

Reklama

Reklama

Nowa "przyjaciółka" Filipa Chajzera nosiła mu garnitury?! Wiadomo już, gdzie się poznali!

Filip Chajzer (37 l.) nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Najpierw zaliczył wpadkę na wizji programu, przez którą podpadł środowisku LGBT+, a teraz media żyją jego relacją "z nową przyjaciółką". Jeden z portali plotkarskich właśnie ujawnił, kim jest nowy obiekt uczyć gospodarza "śniadaniówki". To dla niej zostawił swoją wieloletnią partnerkę Małgorzatę Walczak!?

Nowa "przyjaciółka" Filipa Chajzera nosiła mu garnitury?! Wiadomo już, gdzie się poznali!


Filip Chajzer kilka tygodni temu zaskoczył internautów nieskrępowanym uczestnictwem w randce z tajemniczą kobietą, która nie była jego żoną, w jednej z popularnych stołecznych knajp. Później pojawiał się na mieście, również w jej towarzystwie, podczas popołudniowych joggingów. Od tamtej pory nie cichną plotki na temat nowego obiektu westchnień prezentera "śniadaniówki". Krótko po tym, jak media obiegły zdjęcia z młodą koleżanką, Filip postanowił wydać oficjalne oświadczanie, w którym nie zdradził nic, poza prośbą o "uszanowaniem prywatności ze względu na dobro jego dziecka".

Reklama

Przypomnijmy, że dziennikarz związany był z Małgorzatą Walczak, z którą do tej pory wychowywał 5-letniego synka Aleksandra. Wobec krążących pogłosek na temat Chajzera eks-prezentera poprosiła w sieci o uszanowanie jej życia prywatnego.

Mimo tajemniczej atmosfery wokół "zajścia" serwis Plotek ujawnił dziś kim jest nowa koleżanka Filipa Chajzera. Okazuje się, że współpracowała z nim już rok temu i z początku utrzymywali oficjalne kontakty. Dziewczyna miała przynosić prezenterowi do studia "Dzień dobry TVN" garnitury, ponieważ pracowała dla projektanta, u którego ubiera się dziennikarz, a ich relacja stał się romantyczna dopiero 3 miesiące temu.

Asystentka projektanta garniturów rzekomo jest skromną dziewczyną, którą nie interesuje życie z pierwszych stron gazet. Ta cecha bardzo spodobała się Chajzerowi, który ma już dosyć medialnych afer ze swoim udziałem.

Zobacz też:

Chajzer próbuje rozchodzić problemy? Wybrał się z nową partnerką na jogging

High League: Bójka pseudokibiców. Użyto gazu łzawiącego

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy