Reklama

Reklama

Reklama

"Sanatorium miłości 4". Monika zdradziła swoje pasje i opowiedziała zabawną anegdotę

Monika Zajączkowska po zakończeniu "Sanatorium miłości" chętnie opowiada o tym, co działo się w Polanicy i jakie stosunki panują między kuracjuszami. W ostatnim wywiadzie opowiedziała też o swoim prywatnym życiu. Przytoczyła zabawną anegdotę.

"Sanatorium miłości 4". Monika i Andrzej są parą?

Monika Zajączkowska była uczestniczką czwartej edycji "Sanatorium miłości". W programie poznała Andrzeja Sikorskiego z Warszawy, który chyba najbardziej ze wszystkich kuracjuszy przypadł jej do gustu. Program skończył się już dawno, bo nagrywany był jesienią ubiegłego roku, a widzowie oglądali w telewizji turnus wiosną, a Monika i Andrzej nadal spotykają się ze sobą. Kuracjusze świetnie się czują w swoim towarzystwie. Oboje są po przejściach.

Reklama

Pochodząca ze Szczecina Monika z wykształcenia jest pedagogiem pracy socjalnej. Pracowała jako animatorka kultury: organizowała imprezy, pisała scenariusze. Ma zacięcie artystyczne: pisze książki, maluje, szyje, projektuje. Uwielbia taniec i teatr. Pierwsza jej książka była terapią po nieszczęśliwym małżeństwie.

Z kolei Andrzej z Warszawy to jej przeciwieństwo. Były piłkarz. Swoją sportową przygodę zaczął w wieku dziesięciu lat w rodzinnym klubie Warmia Olsztyn. Grał w Gwardii Warszawa i Legii, występował w kadrze Polski. Po trzech operacjach kolana przeszedł na piłkarską emeryturę, ale przez jakiś czas grał jeszcze w drugoligowych zespołach w Szwecji i Niemczech. Po skończonej karierze próbował sił jako biznesmen, zrozumiał jednak, że nie ma do tego talentu i wrócił do piłki. Obecnie jest trenerem w szkółce Barcelony w Warszawie.

"Sanatorium miłości 4". Monika pochwaliła się swoim domem

Monika i Andrzej odwiedzili już kilka razy "Pytanie na śniadanie". Najpierw opowiadali o swoim udziale w "Sanatorium miłości", a innym razem grilowali  i przygotowywali potrawy przed kamerami.  

Monika zresztą chętnie gotuje. Dla Telemagazynu pokazała swoje mieszkanie, którego sercem jest jasna i przestronna kuchnia. Kuracjuszka przyznała, że urządziła ją zgodnie ze stylem, który najbardziej lubi.

Przy okazji Monika Zajączkowska opowiedziała anegdotę związaną z wystrojem mieszkania i ulubionymi kolorami seniorki.

Kominiarze chyba nie oglądali "Sanatorium miłości", bo Monika jest jedną z bardziej rozpoznawalnych kuracjuszek ostatniego sezonu randkowego show.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert ma wątpliwości. Mariola nie będzie zadowolona z jego słów

Krystian Ochman przebywa w szpitalu! "Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia"

BET Awards 2022: Lil' Kim pomyka po scenie w samych rajstopach! Przy okazji odsłoniła też bujny biust...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy