Reklama
Reklama

Krystian Ochman przebywa w szpitalu! "Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia"

Krystian Ochman (22 l.) zdobył gigantyczną popularność, po tym, jak okazało się, że będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Niestety piosenkarzowi nie udało się wygrać konkursu, ale zajął zaszczytne 12. miejsce, co oburzyło wielu widzów z całego świata. Okazuje się, że teraz młody wokalista zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez które wylądował w szpitalu!

Krystian Ochman był tegorocznym reprezentantem Polski na konkursie Eurowizji. 22-letni wokalista wystąpił na scenie z piosenką "River" i porwał za sobą tłumy! Niestety okazało się, że piosenkarz zajął dopiero 12. pozycję, co spotkało się z szeregiem komentarzy, że Eurowizja już dawno przestała być konkursem muzycznym, a stała się politycznym.

Ochman od niemalże samego początku typowany był na faworyta tegorocznego konkursu. Tym bardziej zdziwił więc fakt, że zajął dopiero 12. miejsce. Eurowizja zapewniła mu jednak sporą popularność, która przełożyła się na pokaźne grono fanów.

Reklama

Krystian Ochman odwołał koncert w Łodzi

Niestety wszystko wskazuje na to, że piosenkarz boryka się z pewnymi problemami zdrowotnymi. 22 czerwca Ochman miał zagrać koncert w Łodzi, jednakże kilka godzin przed występem - nieoczekiwanie go odwołał.

Okazało się, że artysta był osłabiony i konieczna była konsultacja laryngologiczna. W rozmowie z fanami wyjawił, że ma strasznie spuchnięte migdałki.

Artysta przebywa w szpitalu

Teraz Krystian po raz kolejny skontaktował się ze swoimi fanami. Tym razem przemawiał do nich ze szpitalnego łóżka, więc wszystko wskazuje na to, że chwilowa niedyspozycja zdrowotna okazała się nieco poważniejsza.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz też:

Przerażające słowa Putina podczas przemówienia do absolwentów akademii wojskowych. Postraszył "Szatanem"!

BET Awards 2022: Lil' Kim pomyka po scenie w samych rajstopach! Przy okazji odsłoniła też bujny biust...

Anna Lewandowska pozuje topless. W sieci zrobiło się naprawdę gorąco

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy