Reklama
Reklama

BET Awards 2022: Lil' Kim pomyka po scenie w samych rajstopach! Przy okazji odsłoniła też bujny biust...

Lil’ Kim (47 l.), a właściwie Kimberly Jones, to amerykańska raperka, która była jedyną kobietą w popularnej grupie Junior M.A.F.I.A. Gwiazda miała okazję zaprezentować się na scenie podczas gali BET Awards 2022. Raperka wystąpiła w związku z przyznaniem nagrody Diddy’emu za całokształt swojej twórczości. Nie da się ukryć, że przyciągnęła wzrok...

Lil’ Kim zyskała ogromną popularność przed laty, gdy została odkryta przez legendarnego rapera Notorious BIG. W 1996 roku raperka wydała swój debiutancki album "Hard Core", który wkrótce pokrył się podwójną platyną i sprzedał w ponad sześciu milionach kopii na całym świecie.

Lil' Kim od lata szokuje swoim wyglądem!

Gwiazda przez wiele lat szokowała swoim wizerunkiem. Już w 1999 roku jej stylizacja na MTV Video Music Awards wywołała spore zamieszanie. Raperka na gali pojawiła się bowiem w niezwykle odważnej, fioletowej kreacji. Suknia "syrenka" odkrywała lewą pierś artystki, wywołując niemałe kontrowersje w branży.

Reklama

Lil’ Kim nigdy nie odmawiała sobie również operacji plastycznych. Gdy raperka stała się popularna, od razu zaczęto plotkować o licznych przeróbkach, którym miała się poddać. W 2005 roku przyznała się tylko do zoperowania nosa. Twierdziła, że chciała "naprawić" go po złamaniu.

Nie da się jednak nie zauważyć, że na przestrzeni lat jej wygląd znacznie się zmienił. Twarz raperki nie wygląda na naturalną i można mieć wrażenie, że nos nie jest jedynym "elementem", który znacznie zmienił się przez te lata.

Raperka zaszalała podczas BET Awards 2022

47-letnia gwiazda wciąż błyszczy na scenie. Kilka dni temu wystąpiła na gali BET Awards i zaprezentowała publiczności dość orientalny strój. Lil’ Kim na tę okazję wybrała bowiem... prześwitujące rajstopki ze stringami.

Całość zestawiła z krótką marynarką z wieloma wycięciami. Błysku dodawały także połyskujące kozaczki à la skarpeta. Trzeba przyznać, że obok tego stroju nie można było przejść obojętnie. Tuż po występie Kim postanowiła zrzucić marynarkę, prezentując światu obfity biust.

Wyszło stylowo?

Zobacz też:

Odchudzona Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pozdrawia w bikini. „Rozwaliłaś system”

Maja Sablewska w prześwitującym staniku. "Piękne duże piersi"

Anna Lewandowska pozuje topless. W sieci zrobiło się naprawdę gorąco

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lil' Kim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy