Reklama

Reklama

Reklama

"Sanatorium miłości 4". Tak Monika bawiła się z Andrzejem. Nie ukrywają, że coś ich łączy!

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski z czwartej edycji "Sanatorium miłości" nie ukrywają, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Kuracjusze spędzili ostatnio razem kilka miłych chwil w warszawskich Łazienkach, co Monika udokumentowała na zdjęciach.

"Sanatorium miłości 4". Monika i Andrzejem kontynuują znajomość

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski wzięli udział w randkowym show TVP "Sanatorium miłości". Od razu przypadli sobie do gustu, jednak nie chcieli podejmować pochopnych decyzji. Po zakończeniu zdjęć w Polanicy-Zdroju kontynuowali swoją relację dyskretnie. Kiedy TVP zakończyła emisję programu, oboje chętnie odwiedzali studio "Pytania na śniadanie" i opowiadali o swojej przygodzie w programie. 

Reklama

Andrzej ostatnio przyznał w rozmowie z Pomponikiem, że Monika od razu mu się spodobała. Jest w jego typie. To, co łączy ich teraz, jest czymś więcej niż tylko przyjaźnią.

"Sanatorium miłości 4". Monika i Andrzej bawili się w Warszawie

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski dają sobie tego czasu dużo. Z konta na Facebooku Moniki dowiadujemy się, że spędziła z Andrzejem bardzo miłe chwile w stolicy. Oboje odwiedzili warszawskie Łazienki. Zrobili sobie zdjęcia przy Pałacu na Wodzie oraz pod pomnikiem Fryderyka Chopina. Na fotografiach widać ich uśmiechnięte i rozpromienione twarze.

Andrzej Sikorski jak przystało na piłkarza, nie mógł nie zaprosić Moniki na stadion piłkarski. Wcale nie odwiedzili "Narodowego". Andrzej zrobił karierę w Legii Warszawa i stadion tej drużyny jest mu bliski. Uczestnik "Sanatorium miłości 4" grał pięć sezonów do Legii Warszawa i jest jednym z członków Galerii Sław klubu. Nic więc dziwnego, że zabrał Monikę do loży VIP. To stamtąd oboje obejrzeli mecz piłkarski. 

Jak widać, seniorzy nie próżnują. Monika, która pochodzi ze Szczecina, ma coraz więcej obowiązków w stolicy. Nie dawno okazało się, że jest jedną z prowadzących turystyczny program w TVP3. Chętnie zatem spędza czas w Warszawie, a Andrzej dotrzymuje jej towarzystwa. Czy zamieszkają razem?

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4". Monika o relacjach kuracjuszy i życiu po programie: "Karuzela nie przestała się kręcić"

"Sanatorium miłości 4". Tego nie pokazano w telewizji. Andrzej zdradza szczegóły montażu

"Sanatorium miłości". Andrzej i Monika są parą. Zdjęcia mówią wszystko...

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy