Reklama
Reklama

Mąż Joanny Krupy wniósł pozew o rozwód. Krupa potwierdza i dodaje OŚWIADCZENIE

Douglas Nunes, mąż Joanny Krupy wniósł pozew o rozwód! Celebrytka od razu postanowiła skomentować całą sytuację, aby uniknąć spirali plotek. Wydała obszerne oświadczenie na Instagramie. Czy to przerwie falę plotek i spekulacji?

Joanna Krupa się rozwodzi. Mąż złożył papiery w sądzie. Płyną smutne wieści ze Stanów

To koniec związku małżeńskiego Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych nie są optymistyczne. Okazuje się, że małżonek polskiej celebrytki wniósł pozew o rozwód! To nie koniec rewelacji!

Mąż Joanny Krupy wniósł pozew o rozwód! Douglas Nunes kończy ich małżeństwo

Krupa i Nunes zorganizowali huczne wesele w Polsce w 2018 roku, a rok później na świat przyszła ich córeczka, Asha. Choć ich życie wyglądało jak z bajki, pojawił się kryzys, który ostatecznie zakończył ich relację.

Reklama

Para nie była widywana razem od dłuższego czasu, a to dodatkowo podsycało plotki o kłopotach w małżeństwie. I, jak się okazało - całkiem słusznie. 

Joanna Krupa o Douglasie Nunesie zaczęła mówić per "ojciec mojego dziecka" co rzucało chłodny ton ich relacji, a media szybko to wychwyciły.

Jak się okazuje, amerykański tabloid TMZ donosi, że Douglas wniósł pozew o rozwód.

"Douglas Nunes właśnie złożył papiery rozwodowe. Powodem ich rozstania mają być różnice nie do pogodzenia. Pozew miał zostać wniesiony 2 stycznia 2023 roku" - podaje TMZ.

Joanna Krupa komentuje informacje o rozwodzie z mężem

Warto dodać, że Nunes podał przyczynę rozpadu związku dosyć klasyczną: różnice nie do pogodzenia. Joanna Krupa od razu zainterweniowała i wydała oświadczenie na Instagramie. Opisuje w nim rozstanie z mężem ze swojej perspektywy.

"Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji. Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele oraz nadal tworzyć rodzinę dla naszej córki, która jest dla nas najważniejsza. Przez wzgląd na moją rodzinę, nie będę tego więcej komentować. Chcę tylko powiedzieć, że oboje jesteśmy zaangażowani w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, tak byśmy dalej mogli mogli być jak najlepszymi rodzicami, idąc naprzód" - napisała na Instagramie Joanna Krupa.

Przekonuje was takie oświadczenie?

Zobacz też:

Mąż Joanny Krupy w szpitalu na oddziale onkologicznym! Wyjawił kulisy

Joanna Krupa o częstych rozstaniach z córką. "Zawsze jest obrażona. Nie chce na mnie nawet popatrzeć"

Afera w "Top Model": sytuacja bez precedensu. Joanna Krupa w ogniu krytyki! Nagięła zasady show TVN!

Joanna Krupa już się nie rozbiera. A zarabia więcej niż kiedykolwiek...

Fani "Top Model" oburzeni decyzją Joanny Krupy. Michalina wydała oświadczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Douglas Nunes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy