Reklama
Reklama

Krupa rozstaje się z mężem i zabiera córkę do Polski? Niepokojące słowa!

Czy Joanna Krupa (43 l.) rozstała się z mężem? Prezenterka i Douglas Nunes (50 l.) wzięli ślub wcale nie tak dawno – w 2018 roku zachwycali pięknymi fotkami z wesela w Krakowie. Teraz o zmianach w ich relacji informuje sama Joanna! Czy dalej są razem?

Joanna Krupa wyszła za mąż w 2018 roku

Joanna Krupa znana z programu "Top Model. Zostań modelką" i Douglas Nunes - producent filmów i komiksów, wzięli ślub w 2018 roku w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu. Niedługo potem na świat przyszła ich córeczka Asha. Rodzina zamieszkała w Stanach Zjednoczonych, ale nie udostępniała zbyt wielu szczegółów ze swojego życia. Niedawno coś się zmieniło. Joanna zaczęła nazywać partnera "ojcem dziecka", a nie "ukochanym" lub "mężem". Co prawda, o problemach w związku informowała już w zeszłym roku, jednak nikt nie sądził, że kryzys może się tak pogłębić...

Reklama

W wywiadzie dla dziennikarza VIVY uchyliła rąbka tajemnicy. 

"Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka" - wyznała, zapowiadając, że w przyszłości może zdradzić więcej.

Czy oznacza to, że temat jest świeży i zbyt bolesny, by go poruszać? Bardzo możliwe, w końcu Joanna i Douglas byli ze sobą bardzo szczęśliwi i prezenterka niejednokrotnie mówiła, jak bardzo ważny jest dla niej mężczyzna.

Krupa w konflikcie z mężem. Powodem niezdecydowanie partnera?

Możliwe, że nie doszli do porozumienia w kwestii miejsca zamieszkania. Jeszcze kilka miesięcy temu Joanna zdradzała w wywiadzie dla Party, że jej mąż jest... niezdecydowany. 

"Dwa lata temu czy rok temu, on był chętny tutaj, teraz ciągle mu się zmienia. Bo najpierw mieliśmy sprzedać dom w Los Angeles i się wyprowadzić na Florydę. Później, że chce do Portugalii [...] To on niech najpierw sobie ułoży w głowie, gdzie on by chciał i później ja dołączę do tego, bo mu się ciągle zmienia". 

Joanna dalej mieszka z mężem

W wywiadzie z VIVA Joanna potwierdziła, że dalej mieszka z partnerem. Temat chciała zakończyć stwierdzeniem, że nie jest to moment, w którym chce się koncentrować na temacie relacji, jednak dziennikarz kontynuował pytania. 

"Umiem oddzielić swoje sprawy od zawodu. Wszyscy, którzy są blisko mnie, widzą i rozumieją, co ja przechodzę. Jak w ostatnich latach miałam jakiś trudny moment, a miałam pójść na plan, to nikt nie wiedział, że coś jest nie tak" - zapewniała, potwierdzając, że jeśli nawet aktualnie w jej życiu prywatnym nastąpił przełom, to opinia publiczna szybko się o tym nie dowie.

Joanna aktualnie szuka domu w Polsce. Chciałaby spędzać pół roku w Stanach Zjednoczonych, a drugie pół w kraju. Czy to rozwiązanie będzie korzystne nie tylko dla kariery Joanny Krupy, ale również relacji dziecka z ojcem, który już nie jest w związku z prezenterką? Zobaczymy.

Czytaj też:

Krupa nie może się pogodzić z tym, co zrobiła Pisarek! Brutalne słowa na temat byłej gwiazdy "Top Model"

Joanna Krupa już się nie rozbiera. A zarabia więcej niż kiedykolwiek...

Fani "Top Model" oburzeni decyzją Joanny Krupy. Michalina wydała oświadczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Douglas Nunes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy