Reklama

Reklama

Reklama

Fani "Top Model" oburzeni decyzją Joanny Krupy. Michalina wydała oświadczenie

W sieci zawrzało po ostatnim odcinku programu "Top Model". Fani nie byli bowiem zachwyceni decyzją Joanny Krupy, która postanowiła przywrócić do show Michalinę. Początkująca modelka nie została zbyt dobrze odebrana przez widzów show. Większość była oburzona tym, że dziewczyna dostała kolejną szansę.

"Top Model" to jeden z tych programów rozrywkowych, w których producenci nie muszą się gimnastykować, aby wywołać kontrowersje. Charakterystyczni uczestnicy i wygadani jurorzy tworzą mieszankę wybuchową. W najnowszym sezonie show występuje Michalina Wojciechowska, która nie tylko wdała się w kilka konfliktów z uczestnikami, ale również zdążyła zrazić do siebie widzów.

"Top Model": fani oburzeni decyzją Joanny Krupy

Aspirująca modelka mimo i tak złej opinii wśród uczestników show postanowiła zrazić ich do siebie jeszcze bardziej. W najnowszym odcinku narzekała, że nie dostała żadnego angażu w pokazie po przylocie do Johannesburga. Negatywne emocje postanowiła przelać na koleżanki, którym cały czas wmawiała, że w Afryce nikt nie lubi szczupłych i drobnych kobiet.

Reklama

23-letnia dziewczyna w końcowej części show jurorzy zadecydowali, że dziewczyna musi odpaść, jednak po kilku minutach od ogłoszenia werdyktu Joanna Krupa postanowiła przywrócić ją do programu.

Po tej niecodziennej akcji w social media show zawrzało. Fani nie ukrywali, że taka decyzja jest dla nich niezrozumiała. Widzowie pisali również w sieci, że zachowanie Krupy było niezgodne z regulaminem "Top Model".

"Naruszyliście zasady programu. Bo co? Płakała, że jest za niska?"

"Totalny cyrk! Jak czują się uczestnicy, którzy nie są faworytami żadnego z jury? Którzy muszą podwójnie ciężko pracować, żeby jakkolwiek je zadowolić? Ponieważ za każde ich potknięcie będą wywalani z programu, tymczasem wystarczy być Michaliną, faworytką Krupy i sprawa załatwiona"

Michalina z "Top Model" odpowiedziała na zaczepki

Medialna burza zrobiła się na tyle duża, że sama zainteresowana postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. W dość długim oświadczeniu opublikowanym na instagramowym koncie Wojciechowska wyjawiła, że ona wcale nie jest "czarnym charakterem" i to wina montażystów.

Michalina dodała w swoim oświadczeniu, że ludzie chyba nie wiedzą, jak takie odcinki powstają. Młoda modelka postanowiła również wytłumaczyć się ze swoich słów o większych konkurentkach. Ciekawe czy widzowie będą usatysfakcjonowani jej tłumaczeniami.

Kontrowersje w "Top Model"

To nie pierwsze kontrowersje w tej edycji programu "Top Model". Parę odcinków wcześniej modele i modelki brali udział w dość dyskusyjnej sesji. Podczas zdjęć jednak z dziewczyn dała w twarz swojemu partnerowi. Jej zachowanie było zaplanowane, jednak model i tak nie krył zaskoczenia: "Dostałem takiego strzała, że aż mnie zamroczyło!" - wyjawił mężczyzna.

Zobacz też:

Joanna Krupa leżała z twarzą na chodniku i nikt nie przyszedł jej z pomocą!

Joanna Krupa zabrała głos w sprawie napaści. Wyjawiła, co dokładnie ją spotkało! Przerażające?

Sceny przemocy w "Top Model". Modelce niespodziewanie puściły nerwy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | "Top Model"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy