Reklama
Reklama

Joanna Krupa o częstych rozstaniach z córką. "Zawsze jest obrażona. Nie chce na mnie nawet popatrzeć"

Joanna Krupa (43 l.) jest bardzo przywiązana do swojej córeczki. Niestety, praca zmusza ją do częstych wyjazdów, przez co mała musi zostawać w domu pod opieką innych członków rodziny. Co na temat trudnych okresów rozłąki zdradziła popularna prezenterka telewizyjna?

Joanna Krupa o relacji z córką

Joanna Krupa jest bardzo aktywną osobą. To modelka, aktorka, prezenterka i aktywistka praw zwierząt, która stale ma grafik pełen nowych projektów. Niestety, jak to przy takim natłoku obowiązków bywa, trudno o balans między życiem prywatnym a zawodowym. Joanna zdradziła w wywiadzie z Party, że córka Asha źle znosi rozstania, co doprowadza do niemiłych sytuacji.

"Ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć" - wyznała aktorka.

Reklama

Joanna Krupa wdzięczna za wsparcie mamy

Na szczęście gwiazda może liczyć na pomoc mamy, która często zajmuje się Ashą.

"Moja córeczka ją kocha ponad wszystko. Tak jak teraz jestem w Polsce, moja mama jest w Los Angeles, też mój mąż jest z Ashą. Ale wiem, że ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć. Ale już wiem, jaka ona jest. Jak babci nie ma i babcia dzwoni, to tak samo do niej się zachowuje. Ja tego nie biorę do serca".

Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub w 2018 roku

Czy brak czasu Joanny może być powodem także innych problemów w związku gwiazdy? Jeszcze nie tak dawno głośno komentowano doniesienia o tym, że Joanna może chcieć rozstać się ze swoim wieloletnim partnerem i mężem. Modelka i Douglas Nunes wzięli ślub w 2018 roku, a zaledwie rok później założyli rodzinę. Nic nie zwiastowało kryzysu, a jednak. Joanna w wywiadzie nazwała partnera "ojcem dziecka". Trzeba przyznać, że taki dobór słów rzadko kiedy jest przypadkowy!

Udzielając wywiadu dla VIVA, Joanna wypowiedziała dokładnie takie słowa:

"Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka".

Joanna Krupa ma za sobą jedno nieudane małżeństwo

Warto przypomnieć, że Joanna ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo. W 2013 roku poślubiła amerykańskiego przedsiębiorcę Romaina Zago. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i w 2017 roku doszło do rozwodu. 

Mamy nadzieję, że aktualne problemy nie sprawią, że rodzina gwiazdy się rozpadnie. Jak sama Krupa wskazuje w opisie profilu na Instagramie, rodzina jest jej całym światem.

Mąż Krupy na wydziale onkologicznym

Światło na sytuacje może rzucać jeszcze jedna sprawa, którą ostatnio zainteresowali się fani. Małżeństwo zostało "przyłapane" na oddziale onkologicznym. Mężczyzna nie chciał się wdawać w szczegóły, jednak nie pozostawił fanów bez odpowiedzi. Nunes zapewnił, że nic mu nie będzie, ponieważ się bada i jest pod kontrolą lekarzy specjalistów.

Może, gdy para poukłada sprawy między sobą, a partner pokona problemy zdrowotne, uda się także poprawić relację Ashy z Joanną? Mamy taką nadzieję!

Czytaj też:

Afera w "Top Model": sytuacja bez precedensu. Joanna Krupa w ogniu krytyki! Nagięła zasady show TVN!

Joanna Krupa już się nie rozbiera. A zarabia więcej niż kiedykolwiek...

Fani "Top Model" oburzeni decyzją Joanny Krupy. Michalina wydała oświadczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Douglas Nunes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy