Reklama
Reklama

Mąż Joanny Krupy w szpitalu na oddziale onkologicznym! Wyjawił kulisy

Joanna Krupa ostatnio często przebywa w Polsce. Jej mąż wciąż jest w Stanach Zjednoczonych i wygląda na to, że obecnie przeżywa trudne chwile. Douglas Nunes dodał ostatnio nagranie, w którym poinformował, że przebywa na oddziale onkologicznym! Jako że fani zaniepokoili się o niego, zdecydował się przerwać milczenie.

Joanna Krupa i Douglas Nunes: kryzys małżeński

Douglas Nunes byłby zapewne mało znaną osobą, gdyby nie małżeństwo z Joanną Krupą. Modelka i prowadząca "Top Model" spotkała go na spacerze z psem i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Para pobrała się w 2018 roku i doczekała córki. W tym roku będą więc obchodzić 5. rocznicę ślubu. O ile nic im nie stanie na przeszkodzie... Niedawno pojawiły się bowiem doniesienia o kryzysie w ich związku. Joanna Krupa nazwała bowiem swojego męża dość chłodno "ojcem dziecka", na dodatek napomknęła o szukaniu domu w Polsce.

Reklama

Nie chciała za bardzo się rozgadywać, jednak jej słowa mogą niepokoić. W wywiadzie dla "Vivy" wyznała bowiem: "Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka".

Mąż Joanny Krupy na oddziale onkologicznym!

Sam zainteresowany nie odniósł się do sprawy. Teraz jednak o mężu Joanny Krupy jest głośno z innego powodu. Otóż, mężczyzna dodał na Instagram nagranie z... oddziału onkologicznego!

"Piątkowe nocne światła na onkologii UCLA bez kolejek. Możesz jeździć na wszystkie przejażdżki tyle razy, ile chcesz" - podpisał fotkę, co zaniepokoiło jego obserwatorów. Konto Douglasa Nunesa obserwuje prawie 100 tys. osób. Wielu fanów od razu zaczęło więc dopytywać, co się stało i co mu dolega.

Mężczyzna nie chciał się wdawać w szczegóły, jednak nie pozostawił fanów bez odpowiedzi. Douglas Nunes zapewnił, że nic mu nie będzie, a to właśnie dzięki temu, że się bada i jest pod kontrolą lekarzy specjalistów.

Joanna Krupa nie odniosła się do sprawy, jednak, jak można się domyślić, pomimo kryzysu w związku z pewnością jest w temacie zdrowia swojego męża i życzy mu jak najlepiej.

W końcu jest nie tylko jej mężem, ale także ojcem jej córki, która ma dopiero trzy latka i potrzebuje obojga rodziców.

Zobacz też:

Krupa nie może się pogodzić z tym, co zrobiła Pisarek! Brutalne słowa na temat byłej gwiazdy "Top Model"

Joanna Krupa już się nie rozbiera. A zarabia więcej niż kiedykolwiek...

Fani "Top Model" oburzeni decyzją Joanny Krupy. Michalina wydała oświadczenie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Douglas Nunes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy