Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Małgorzata Rozenek jednak NIE WYSTĄPI w "Tańcu z gwiazdami"! Podobno "Bardzo chciała, ale..."

Wydawałoby się, że nic nie może stanąć na przeszkodzie Małgorzacie Rozenek, która zawsze otrzymuje to, co sobie zaplanuje. A jednak! Media od tygodni żyły informacją o udziale Rozenek w tanecznym show "Taniec z gwiazdami". Pomponikowi udało się dowiedzieć, że... negocjacje zerwano. O co poszło?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd, która budzi od lat skrajne emocje. "Taniec z gwiazdami" z kolei to rozpoznawalny format telewizyjny z udziałem gwiazd, który dla wielu staje się trampoliną do jeszcze większej sławy. 

"Taniec z gwiazdami" jednak bez Małgorzaty Rozenek

Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi - Małgorzata Rozenek-Majdan nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", mimo że od jakiegoś czasu media tabloidowe żyły tą plotką. Z naszych informacji wynika, że owszem, Rozenek miała ochotę zaprezentować się na parkiecie dla widzów Polsatu, a nawet prowadziła negocjacje ze stacją... Niestety - finał jest taki, że nie zobaczymy jej w nowej edycji. Co poszło nie tak?

Reklama

Małgorzata Rozenek zablokowana przez TVN?

Małgorzata Rozenek według Forbesa jest "warta" na rynku reklamowym 208 milionów złotych. Dla porównania, przed nią jest Iga Świątek o wartości 700 milionów złotych, a tuż za nią jest Anna Lewandowska z wynikiem 207 milionów złotych.

Nie bez kozery producenci hitowego show Polsatu chcieli ściągnąć Małgosię do siebie. Natomiast - jak ustalił Pomponik - plany spaliły na panewce.

Jak się okazuje Małgorzata Rozenek-Majdan w planowanych pląsach mógł przeszkodzić... obecny pracodawca. "Perfekcyjnej pani domu" na udział w "Tańcu z gwiazdami" musiał wyrazić zgodę TVN, natomiast chodzą pogłoski, że stacja nie życzyła sobie jej udziału w programie. Ostatecznie jednak to Polsat zrezygnował z dalszych rozmów z Rozenek.

"Taniec z gwiazdami" 2022 - kto wystąpi w jesiennej edycji?

"Taniec z gwiazdami" od lat jest programem, który najbardziej rozgrzewa opinię publiczną. Oczywiście najwięcej ciekawości przed startem nowej edycji zawsze wzbudza lista gwiazd. 

Kto wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" 2022? Potwierdzone do tej pory do jesiennej edycji zgłosiły się gwiazdy takie jak: Krzysztof Rutkowski, Łukasz Płoszajski, Maja Włoszczowska, Ilona Krawczyńska i Jacek Jelonek, który - jak informowaliśmy jako pierwsi w Pomponiku - stworzy pierwszy męsko-męski duet w historii polskiego "Tańca z gwiazdami". 

Oprócz potwierdzonych pięciu nazwisk spekuluje się też o udziale Jamali, ukraińskiej zwyciężczyni Eurowizji. Wiecie już komu będziecie kibicować?

Zobacz też:

Magda Mołek NIE WYSTĄPI w "Tańcu z gwiazdami". "Potwierdzone informacje"

Jacek Jelonek wyjawił prawdę o występie w "Tańcu z Gwiazdami". Zaskakujące, co przyznał!

Michał Mikołajczak, chłopak Edyty Zając w "Tańcu z gwiazdami"? "Negocjacje na ostatniej prostej"

Agnieszka Litwin wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wciąż toczy walkę z rakiem

Allan Krupa miał wstąpić w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego odmówił?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy