Reklama
Reklama
Tylko u nas

Michał Mikołajczak, chłopak Edyty Zając w "Tańcu z gwiazdami"? "Negocjacje na ostatniej prostej"

Michał Mikołajczak, aktor znany między innymi z "Pierwszej miłości", wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Wszystko na to wskazuje! Jak udało się ustalić Pomponikowi, negocjacje z Mikołajczakiem są na ostatniej prostej. Co ciekawe, prywatnie jest związany z Edytą Zając, modelką która wygrała 11 edycję! Dzięki jej radom ma szansę na kryształową kulę?


Michał Mikołajczak w "Tańcu z gwiazdami"?

Michał Mikołajczak to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Widzowie znają go między innymi z seriali "Pierwsza miłość" (który możecie oglądać na Polsat Go TUTAJ), "Na Wspólnej" czy "Prawo Agaty" oraz filmów takich jak "Miasto 44" czy "365 dni", gdzie wcielił się w szefa ochrony. Teraz będzie miał szansę pokazać swoje umiejętności na tanecznym parkiecie! Trwają przygotowania do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" i Mikołajczak ma spore szanse namieszać w obsadzie show, a może i - kto wie - wygrać dzięki wsparciu byłej zwyciężczyni programu?

Reklama

Jak udało się ustalić Pomponikowi, Mikołajczak od początku był brany pod uwagę jako uczestnik "Tańca z gwiazdami". Aktor nie tylko jest popularny na srebrnym ekranie, ale też w sieci, gdzie na Instagramie śledzi go 146 tysięcy fanów.


"Taniec z gwiazdami" - negocjacje na ostatniej prostej?

Edyta Zając, 33-letnia piękność z Łodzi, która jest wziętą modelką i byłą żoną Jakuba Rzeźniczaka, wygrała w 11 edycji "Tańca z gwiazdami" w parze z Michałem Bartkiewiczem. Jej partner z pewnością może liczyć na złote rady, a nawet wspólne treningi...

Jak zapewnia nasz informator, kontrakt Michała jeszcze nie został podpisany, ale negocjacje zmierzają do finału i niemal na pewno zobaczymy Mikołajczaka w nowej edycji. Wcześniej w mediach pojawiły się plotki o możliwym udziale Macieja Orłosia, z którym również miały trwać negocjacje.

Maciej Orłoś w "Tańcu z gwiazdami"? Stawka za jeden odcinek jest ponoć rekordowa

Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w nowej edycji?

Zobacz również:

Zając i Mikołajczak na wspólnych wakacjach? Fani nie mają wątpliwości: "Pokaż Edytkę"!

Michał Mikołajczak i Edyta Zając razem na premierze. To już oficjalne?

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z matematyki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Mikołajczak | Edyta Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy