Reklama
Reklama

Zając i Mikołajczak na wspólnych wakacjach? Fani nie mają wątpliwości: "Pokaż Edytkę"!

Edyta Zając (33 l.) i Michał Mikołajczyk (35 l.) chronią swoje życie prywatne i nigdy otwarcie nie przyznali, że coś ich łączy. Jednak czujni obserwatorzy przeprowadzili śledztwo i nie mają wątpliwości, że modelka i aktor spotykają się za sobą. Dowodem mają być wspólne wakacje...

O rzekomej relacji pomiędzy Zając a Mikołajczakiem głośno było już jakiś czas temu, kiedy to paparazzi przyłapali ich na pocałunkach i uściskach. Modelka i aktor jednak nabrali wody w usta i nie wyjawili prawdy, czy łączy ich coś więcej. W ich mediach społecznościowych brak wspólnych zdjęć i publicznego wyznawania uczucia, ale ostatnio czujni obserwatorzy przeprowadzili małe śledztwo i nie mają wątpliwości, że celebryci wspólnie spędzają wakacje!

Reklama

Edyta Zając i Michał Mikołajczak są w związku? Fani są tego pewni!

Edyta Zając przebywa ostatnio na słonecznych wakacjach. Jak się okazało, na bardzo podobnej wyspie spędza urlop również Michał Mikołajczak. Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" i gwiazdor serialu "Pierwsza Miłość" nie zdecydowali się jednak na publikację wspólnej relacji lub zdjęcia. 

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie oraz już teraz w Polsat Go!

33-latka i 35-latek ukrywają także miejsce docelowe swojej destynacji. Edyta zdradziła, że jest w "raju", a Michał wyjawił fance, że "jest na sekretnej wyspie, gdzieś na Oceanie Indyjskim". Bystrzy fani jednogłośnie stwierdzili, że są to Malediwy. Obserwatorzy zauważyli także, że tło zdjęć zarówno modelki, jak i aktora jest łudząco do siebie podobne. 

Fani dopytywali się również Mikołajczaka, gdzie "schował Edytkę", póki co na żadną zaczepkę 35-latek nie zdecydował się odpowiedzieć.

Myślicie, że para zdecyduje się ujawnić prawdę na temat łączącej ich relacji?

Edyta Zając: wiek, partner, Instagram

Edyta Zając urodziła się w 1988 roku w Łodzi. Pracę jako modelka rozpoczęła w 2001 roku, a w wieku 18 lat trafiła do międzynarodowej agencji. Przełomowym momentem w jej karierze okazała się kampania, w której reklamowała perfumy marki "Kenzo Flower". W 2014 roku wystartowała w konkursie Miss Polonia.

W 2016 roku wzięła ślub z Jakubem Rzeźniczakiem, ale związek ich zakończył się w 2020 roku.

Edyta Zając wzięła również udział w programach rozrywkowych: "Agent — Gwiazdy" oraz "Taniec z Gwiazdami", gdzie zajęła I. miejsce.

Zobaczcie również:

Edyta Zając i Michał Mikołajczak razem na premierze. To już oficjalne?

Zbiórka na leczenie syna Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka została zablokowana!

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Zając | Michał Mikołajczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy