Reklama
Reklama

Edyta Zając i Michał Mikołajczak razem na premierze. To już oficjalne?

Edyta Zając (33 l.), była żona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka długo nie potrafiła zaufać żadnemu mężczyźnie. Trudno jej dziwić po przeżyciach, jakie zafundował jej małżonek… Na szczęście modelka w końcu układa sobie życie z aktorem Michałem Mikołajczakiem, chociaż na czerwonym dywanie unikali pozowania razem.

Edyta Zając, modelka, finalistka konkursu Miss Polonia 2014, zwyciężczyni 11. edycji „Tańca z gwiazdami”, w 2016 popełniła fatalny błąd, poślubiając Jakuba Rzeźniczaka, ówczesnego piłkarza Legii. Zresztą sama miała co do tego mieszane uczucia. W grudniu 2014 roku zerwała zaręczyny, ale potem zmieniła zdanie. 

W dniu ślubu wyglądała tak, że Sky Sport nazwał ją „czarodziejką z Warszawy”, a zauroczył się nią nawet Cristiano Ronaldo. Wszyscy się Edytą zachwycali, tylko nie Kuba… W każdym razie nie na tyle, by pozostać jej wiernym. 

Reklama

Będąc jej mężem, spłodził dziecko z inną kobietą. Do ojcostwa przyznał się dopiero dwa lata później. Jeśli jednak mama jego dziecka liczyła na to, że po rozstaniu piłkarza z żoną, stworzą wspólny dom, to się pomyliła, bo Rzeźniczak zaczął się spotykać z Candy Girl. 

W marcu 2020 roku zauroczył się Magdaleną Stępień, ale rozstali się po tym, gdy nakryła go w łóżku z inną kobietą. Stępień postanowiła jednak  wrócić do piłkarza i zajść z nim w ciążę, jednak zanim dziecko przyszło na świat, znów zdążyli się rozstać.

Edyta Zając pokazała nowego chłopaka

W tej sytuacji doprawdy trudno się dziwić Edycie, że po przeżyciach, jakie zafundował jej były małżonek, ciężko jej było zaufać jakiemukolwiek mężczyźnie. Dopiero aktorowi Michałowi Mikołajczakowi udało się zdobyć jej serce. 

Ostatnio para przyszła razem na premierę filmu „Dom Gucci”, więc to już oficjalne. A właściwie pół-oficjalne, bo nie chcieli pozować razem do zdjęć.  Modelka wybrała na tę okazję czarną kreację z głębokim dekoltem, zaś Michał postawił na róż,  o którym moda męska przypomniała sobie, gdy Daniel Craig w różowej welurowej marynarce przyszedł na premierę „Nie czas umierać”. 

Pasują do siebie?


Zobacz też:

Zaskakujące wieści o Kamili i Adamie. Tygodnik wspomina nawet o ślubie

Anna Wendzikowska znów kusi. Tym razem w skąpym stroju kąpielowym

Młodzi odchodzą od religii. Spadek o jedną trzecią 

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.plpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Zając | Michał Mikołajczak | premiera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy