Reklama
Reklama

Iga Świątek jest więcej warta niż Lewandowska i Rozenek razem wzięte!

Iga Świątek pomimo młodego wieku (21 l.) jest obecnie liderką tenisowego rankingu WTA, ale też najcenniejszą "kobiecą marką osobistą". Wartość tenisistki wynosi więcej, niż Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek-Majdan razem wzięte! Według "Forbes Woman" Iga Świątek pod względem reklamowym wyprzedza największe nazwiska celebrytów.

Iga ŚwiątekAnna Lewandowska i Małgorzata Rozenek - co łączy te trzy panie? Okazuje się, że całkiem sporo. Wyliczając ekwiwalent reklamowy z ponad 3,2 miliona publikacji, wyłoniono liderkę zestawienia.

Iga Świątek według "Forbesa" jest więcej warta niż Lewandowska i Rozenek

W damskiej wersji "Forbes" opublikowano "Ranking 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych Forbes Women 2022". Liderką zestawienia okazała się... Iga Świątek, która jest warta 700 milionów złotych ekwiwalentu reklamowego

Reklama

Na drugim miejscu uplasowała się Małgorzata Rozenek, która jest "warta" według "Forbesa" 208 milionów złotych. Podium kończy Anna Lewandowska z kwotą 207 milionów złotych. To oznacza, że Iga Świątek jest więcej warta niż Lewandowska i Rozenek razem wzięte!

Dlaczego Iga jest tyle warta? Odpowiedź jest prosta, jej sukcesy i naturalność przemawiają do fanów! Jak mówił Piotr Zieliński, autor rankingu na konferencji "Forbes#Razem Mamy Wpływ":

Iga Świątek ponownie wygrywa w rankingu "najlepszych kobiecych marek osobistych"

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy młoda tenisistka trafiła na pierwsze miejsce rankingu "Forbes". W 2021 roku Iga Świątek była warta "tylko" 380 milionów złotych

Zaraz na podium znalazła się Krystyna Janda i Magda Gessler. Dalsze miejsca zajęły Małgorzata Rozenek-MajdanAnna LewandowskaEdyta GórniakJulia Wieniawa, Olga Tokarczuk, Kayah i Sanah. Nie zabrakło też Martyny Wojciechowskiej i Katarzyny Cichopek.

Iga Świątek zarabia dzięki własnej pracy i dobrej managerki

Za sukcesem marketingowym Igi Światek stoi jej managerka, Paulina Wójtowicz. To ona jest odpowiedzialna za współpracę tenisistki z firmami takimi jak Xiaomi, PZU, Rolex, ASICS i wieloma innymi.

Managerka Igi Świątek, Paulina Wójtowicz, twierdzi, że młoda tenisistka ma najcenniejszą walutę w obecnych czasach: emocje.

Zobacz także:

Mama Igi Świątek chłodno opowiada o relacjach z córką: "Kontakt jest mocno ograniczony"

Kim jest psycholog Igi Świątek? Daria Abramowicz i jej recepta na sukces

Nowy singiel Dawida Podsiadło DRWI z Polaków? Oto "Post"

Doda już nie będzie Dorotą? Te polskie gwiazdy też zmieniły imię w dowodzie!

Znamy nowe imię Dody! Podpowiedź? Pasuje do jej znaku zodiaku!

Kuba Wojewódzki kpi z Przemysława Babiarza. Nikt się tego nie spodziewał

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek | Anna Lewandowska | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama