Reklama

Reklama

Reklama

Znamy nowe imię Dody! Podpowiedź? Pasuje do jej znaku zodiaku!

Parę dni temu media obiegła informacja, że Doda zmieniła swoje imię. Teraz w sieci pojawił się news, jakie konkretnie wybrała Rabczewska. Trudno to wymówić, a jeszcze trudniej zapisać. Co więcej, wokalistka potwierdza doniesienia mediów i ujawnia datę nowego singla! Ukaże się już niedługo. Jesteście ciekawi, co nagrała piosenkarka?

Doda, jest obecnie w trakcie pracy nad nową płytą, która ukaże się jesienią tego roku. Wokalistka w związku z tym postanowiła wprowadzić nieco zmian w swoim życiu. Okazuje się, że zdecydowała się na dość odważny krok. Zmieniła swoje imię.

Doda zmieniła swoje imię

Od niedawno Doda to Dorota Aqualiteja Rabczewska. Gwiazda imię zmieniła dość niedawno. Jak czytamy w serwisie plotek.pl, wokalistka jakiś czas temu mówiła, że chce dodać drugie imię do swoich obecnych danych. Zależało jej, by było oryginalne i zwracało uwagę - tak samo, jak ona.

Reklama

Nowe imię zostało już formalnie wprowadzone do wszystkich dokumentów Dody. Wokalistka prowadzi działalność "QUEEN RECORDS DOROTA RABCZEWSKA" w Bazie internetowej regon można sprawdzić więc najnowsze personalia piosenkarki. W rubryce drugie imię gwiazda ma wpisane Aqualiteja.

Oznacza więc, że zmiana była prawdziwa, a nie podyktowana chęcią zrobienia wokół siebie medialnego szumu. Dorota Rabczewska urodziła się w znaku Wodnika, zatem nowe imię doskonale do niej pasuje.

Jak poprawnie wymówić nowe imię Dody?

Okazuje się, że nowe imię Dody wcale nie jest takie trudne do wymówienia, jak może się na początku wydawać. Aqualiteja według zasad z wymowy języka łacińskiego powinno mówić się Akwaliteja.

Doda potwierdza swoje nowe imię na Instagramie. Zapowiada też singiel

Doda Aqualiteja w odpowiedzi do dzisiejszego wycieku swojego nowego imienia, z którym czekała do 30 czerwca, dodała zdjęcie na Instagramie potwierdzające jej nową-drugą tożsamość!

Dodatkowo na zdjęciu znajduje się informacja o nowym singlu wokalistki, który ukaże się 7 lipca. 

Nie możecie się doczekać?

Zobacz też:

Doda już nie będzie Dorotą? Te polskie gwiazdy też zmieniły imię w dowodzie!

Maciej Musiał głaszcze smukłe nogi kobiety podczas jazdy samochodem. Fani grzmią i ostrzegają! "Żenada"

Agnieszka Chylińska zupełnie jak Kora. Też to widzicie?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy