Reklama
Reklama

Maciej Musiał głaszcze smukłe nogi kobiety podczas jazdy samochodem. Fani grzmią i ostrzegają! "Żenada"

Maciej Musiał (27 l.) to jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Gwiazdor nie zwalnia tempa. Gra w serialach, filmach, a niedawno otworzył nawet kawiarnię. 27-latek współpracuje również z różnymi firmami. Jego najnowszy post sponsorowany wywołał oburzenie w sieci.

Maciej Musiał bardzo chętnie korzysta z mediów społecznościowych, szczególnie jeśli wiąże się to z płatnymi współpracami. Niedawno na jego instagramowym koncie pojawiła się fotka, za którą zapewne otrzymał odpowiednią kwotę, gdyż została oznaczona jako współpraca. Zdjęcie oraz krótki filmik sprawiły jednak, że w fanach aż się zagotowało.

Maciej Musiał maluje paznokcie oraz pokazuje dziewczynę

Na instagramowym koncie Macieja pojawiło się zdjęcie oraz krótkie nagranie, na którym widzimy aktora z pomalowanymi paznokciami. 27-latek siedzi w aucie na miejscu kierowcy, a na jego kolanach widnieją nogi najpewniej jego nowej dziewczyny.

Reklama

Z kolei na filmiku, który można obejrzeć, przesuwając strzałką, widać, jak Musiał prowadzi auto, będąc dalej przygnieciony kobiecymi nogami. Fani byli pełni obaw, czy aby taka jazda na pewno jest bezpieczna i czy rzeczywiście aktor powinien pokazywać tak niebezpieczne zachowania w sieci.

Dodatkowo dostało się reklamowanej przez Musiała firmie, że jest lekkomyślna, zatwierdzając taką publikację.

Zobacz też:

Ewa Minge pomogła starszej kobiecie. To, co od niej usłyszała, łamie serce

Krzysztof Rutkowski nie zachowa pieniędzy z "TzG". Wiemy, na co je przeznaczy

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy