Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Musiał otworzył własną knajpę. Jego mama jest dumna: "Zawsze miał wizję tego miejsca!"

Maciej Musiał (27 l.) dołączył do grona polskich gwiazd, które próbowały zawojować stołeczną gastronomię i otworzył własny lokal w centrum Warszawy. Aktor właśnie świętował pierwszy wieczór w klubokawiarni, na której "parapetówkę" zaprosił znajomych po fachu. Do ogrodu Muzeum Narodowego wpadli m.in. Jessica Mercedes, Bedoes, Jakub Kosel. Elegancko?

Maciej Musiał otworzył własną knajpę. Jego mama jest dumna: "Zawsze miał wizję tego miejsca!"

Maciej Musiał to aktor, który mogłoby się zdawać, jest tak zapracowany, że nie ma już czasu na prowadzenie własnego biznesu. Okazuje się, że celebryta właśnie dołączył do grona gwiazd, które próbują swoich sił na bezwzględnym rynku stołecznej gastronomii. Przypomnijmy, że swoje knajpy, z różnym skutkiem, otwierali m.in. Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Sonia Bohosiewicz, czy Piotr Adamczyk. 

Jak można przeczytać na social mediach knajpy, w lokalu serwowane są "wino, drinki i drobne przekąski", a wieczorami klubokawiarnia ma zapraszać gości na parkiet.

Reklama

Cafe Podrygi, bo tak się nazywa klubokawiarnia Musiała, zaprosiła swoich gości na otwarcie 11 czerwca na terenie Muzeum Narodowego. Jak napisała mama Macieja na Instagramie:

Na jednym ze znanych serwisów z ogłoszeniami można znaleźć ofertę pracy w knajpie prowadzonej przez aktora. Potencjalny kelner lub kelnerka może liczyć  na umowę zlecenie i 22 zł netto za godzinę pracy oraz rabat pracowniczy na posiłki.

Wróżycie sukces?

 

Zobacz też:

Maciej Musiał zagrał w nowym serialu Netflixa. Co za sukces

Ksiądz gani Królikowskiego! "Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał?". Co z rozwodem kościelnym?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama