Reklama

Reklama

Reklama

Ksiądz gani Królikowskiego! "Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał?". Co unieważnieniem małżeństwa?

Joanna Opozda (34 l.) i Antoni Królikowski (33 l.) wyglądali na tak dobrze dobranych, a teraz usilnie starają się o rozwód. Złożyli już w sądzie odpowiednie dokumenty. Pozostaje im więc czekać na pierwszą rozprawę i spotkanie twarzą w twarz. Małżonkowie chcą oddzielić się od siebie nie tylko prawnie, ale również duchowo. Zależy im na uzyskaniu unieważnieniu małżeństwa w Kościele.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - od ślubu i miłości do zdrad i zazdrości?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wyglądali na wyjątkowo szczęśliwych w dniu swojego ślubu. Wielu wróżyło im szczęście. Nikt nie podejrzewał, że para, która wróciła do siebie niedługo przed dniem przysięgi, przyrzekała sobie "miłość, wierność i uczciwość małżeńską" tylko ze względu na dziecko, którego się spodziewali.

Reklama

Joanna Opozda w ciąży nie mogła liczyć na spokój, a to wszystko za sprawą niegodziwych wybryków jej ojca Dariusza Opozdy, który wraz ze swoją kochanką przywiezioną z Madagaskaru próbował zająć mieszkanie mamy Asi. Doszło wówczas nawet do strzelaniny. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zbulwersowany Królikowski wykorzystał media społecznościowe do przekazywania światu swoich refleksji na temat dramatycznych kłótni Opozdów. Bronił żony jak lew, wstawiał ich wspólne zdjęcia i podpisywał czułymi słowami, ale chyba stwarzał jedynie pozory, a to wszystko było jego wersją "dobrej miny do złej gry".

Tuż przed narodzinami pierwszego dziecka pary, Vincenta, media obiegła wieść o rzekomej zdradzie Królikowskiego. Miał on zostawić Joannę dla zaręczonej wówczas sąsiadki - prawniczki Izabeli. Żadne z małżonków nie komentowało tej sytuacji, bo Antek nie wiedział, co powiedzieć, a Joanna skupiła się na swoim synku. Chciała również odpocząć od medialnych burz, które niszczyły jej życie.

Podejrzewano, że plotki mogą w jakiś sposób mijać się z prawdą, na co naprowadzały dziennikarzy wypowiedzi Królikowskiego. W rozmowie z Party niedługo po informacjach o zdradzie wyznał:

O tym, jaka jest prawda dowiemy się po rozprawie sądowej. Myślicie, że Królikowskiemu uda się udowodnić swoją niewinność?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski unieważnią swoje małżeństwo w Kościele?

Jak donosi "Super Express" Opozda i Królikowski nie chcą dłużej zwlekać z rozwodem. Doszli również do porozumienia, które może znacznie przyspieszyć wyrok w ich sprawie. Sąd nie będzie więc orzekał o winie któregokolwiek z kochanków. To jednak nie wszystko. SE pisze też o "rozwodzie kościelnym", ale Kościół nie uznaje rozwodów, więc w grę wchodzi jedynie unieważnienie małżeństwa. Czy taka opcja jest możliwa w przypadku Opozdy i Królikowskiego? 

Parze aktorów zależy również na unieważnieniu małżeństwa w Kościele. Nie wiadomo, czy go otrzymają, jednak chyba mogą być dobrej myśli.

"Super Express" postanowił sprawdzić u źródła i poprosił o komentarz duchownego - księdza Janusza Koplewskiego.

Kapłan nie szczędził krytyki wobec zachowania Królikowskiego, który złamał śluby małżeńskie. Jak zaznaczył, otrzymanie unieważnienia małżeństwa nie powinno być w przypadku tych dwojga problemem.

Miejmy nadzieję, że Asia i Antek szybko zakończą tę nieprzyjemną farsę i z uśmiechem będą patrzyli na przyszłość, w której nie zabraknie miejsca dla ich synka - Vincenta.

Zobacz też:

Anna Mucha ostro odpowiada na komentarz internautki, która skrytykowała jej piersi. "Ja mam może i luźne cycki...". Zabrzmiało groźne?

Małgorzata Rozenek-Majdan ćwiczy w pocie czoła, a fani hejtują jej buty. Poszła w złocie?

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

"Siły rosyjskie mają 10-krotną przewagę ogniową". Naczelny dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy o sytuacji na froncie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy