Reklama

Reklama

Reklama

Niepokojące zdjęcia Antka Królikowskiego. Zniknął z show-biznesu i milczy. Co się z nim teraz dzieje?

Antek Królikowski (33 l.) zniknął z życia publicznego, wycofał się z mediów społecznościowych i zamilkł na dobre. To efekt kilku skandali, w których brał udział na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jednak paparazzi nie dają mu odetchnąć i nieustannie do mediów trafiają zdjęcia aktora. SuperExpress donosi, że w ostatnim czasie zmienił się jego styl ubierania i stał się znacznie bardziej niechlujny. Czyżby z Królikowskim działo się coś niepokojącego?

Antek Królikowski zdradził żonę, gdy była w ciąży?

Antek Królikowski zaliczył w ostatnich miesiącach poważne wpadki i mówiło się, że aktor przechodzi kryzys wizerunkowy. Nic dziwnego, bo po tym, jak media obiegła wiadomość, że miał zdradzić swoją żonę, wtedy jeszcze ciężarną, rozpętała się niezła afera. Później na jaw wyszło, że jego domniemana kochanka to sąsiadka, z którą postanowił zamieszkać. 

Reklama

Jego zachowanie było dla fanów szokujące. Dopiero kilka miesięcy wcześniej zapewniał o swoich uczuciach, ślubując Joannie Opoździe miłość do grobowej deski, a w lutym na świat przyszedł jego pierwszy syn, Vincent. 

Później aktor reklamował swoim nazwiskiem walkę MMA, na której mieli zmierzyć się uczestnicy przebrani za Władimira Putina i Wołodymyr'a Zełenskiego. Wydarzenie zostało skrytykowane, a zachowanie Antka potępione, nawet przez jego znajomych z branży. Ostatecznie 33-latek wycofał się i przeprosił, ale zdecydowanie za późno zdobył się na taki gest. 

Antek Królikowski nie poświęca czasu Vincentowi

Sugeruje się, że Królikowski nie zajmuje się synem i nie poświęca mu czasu, a Joanna została zupełnie sama. "Mama mi pomaga bardzo. Nie wiem, czy się dużo wysypiam, nie da się dobrze wysypiać. Jakoś mniej śpię i o dziwo daję radę" - mówiła aktorka w rozmowie z Plotkiem. 

Za to informator JastrząbPost rozwiewa wszelkie wątpliwości, co do udziału Antka w życiu syna: "Nie jest prawdą, że zabiega o spotkania, jest zbyt zajęty swoim życiem i wakacjami z nową kochanką. Syna widział kilka razy od jego narodzin. Dziwnym trafem, zawsze kiedy jedzie pod blok Joanny, towarzyszą mu paparazzi. Joasia widzi, co się dzieje i ma dość jego ustawek i wykorzystywania małego Vincneta do ratowania wizerunku".

Antek Królikowski w kiepskiej formie?

Teraz SuperExpress informuje, że Królikowski zmienił się w ostatnich tygodniach. Zaczął nosić sportowe ubrania, ale nie z eleganckim zacięciem, wręcz przeciwnie. Serwis sugeruje, że aktor stał się niechlujny. "Zwykłe spodnie, które można kupić w promocji za niecałe 200 zł, lekko przybrudzone z wypchniętymi kolanami. Do tego prosta koszulka i kurteczka oraz obowiązkowo "odpustowa" czapeczka" - wylicza tabloid.

Ma to być jednak nowy trend dla bogaczy, a nie wtapianie się w tło. Królikowski często jest fotografowany ze swoim psem na spacerze lub gdy wychodzi po zakupy. W znacznie lepszym wydaniu "przypadkiem" pozuje do zdjęć, gdy odwiedza Vincenta. 

Pytanie pozostaje zatem bez odpowiedzi. Czy aktor się zaniedbał, czy to może nowy warszawski styl? Jak myślicie?

***

Zobacz także:

Syn Rzeźniczaka jednak nie zostanie zoperowany. Magdalena Stępień wydała krocie ze zbiórki na darmo?

Woźniak-Starak odsłania kulisy "odejścia" Miszczaka z TVN. Wie dużo więcej?! "W emeryturę to ja nie wierzę"

Nie żyje syn aktora "Mody na sukces". 27-latek został znaleziony na parkingu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy