Reklama

Reklama

Reklama

Nie żyje syn aktora "Mody na sukces". 27-latek został znaleziony na parkingu

Syn aktora "Mody na sukces" został znaleziony martwy na jednym z parkingów w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Harrison Wagner miał dopiero 27 lat. Policja już podjęła kroki, które mają na celu doprowadzić do ustalenia przyczyny zgonu.

O tragicznej śmierci syna znanego aktora Jacka Wagnera poinformował jeden z zagranicznych portali. Na stronie pagesix.com pojawiła się informacja, że 27-latek zmarł nad ranem 6 czerwca 2022 roku. Zwłoki znaleziono na parkingu w Los Angeles.

Nie żyje Harrison Wagner. Był synem aktora "Mody na sukces"

Okazuje się, że przyczyna śmierci Wagnera nie jest jeszcze znana. Jego ojciec odmówił komentarza w tej sprawie. Na stronie pagesix.com podał, że 27-latek w przeszłości miał problemy z uzależnieniem. Portal podał również, że nie jest wykluczone, że właśnie to mogło być przyczyną śmierci.

Aktor "Mody na sukces" mówił w wielu wywiadach, że jego syn ma poważne problemy. W mediach społecznościowych gwiazdor opublikował również post, w którym wyznał, że boi się o bezpieczeństwo swoich synów. Napisał także, że chłopak ma nawrót.

Reklama

Jack Wagner - kariera

Jack Wagner urodził się 3 października 1959 roku w Washington w Missouri. Dorabiał jako przewodnik po Universal Studios, zanim znalazł się w obsadzie opery mydlanej telewizji kablowej "Nowy dzień w Edenie".

Karierę telewizyjną doskonale łączył z karierą muzyczną. Występował w Civic Light Opera w Los Angeles w produkcji "They’re Playing Our Song".

W 2000 roku zadebiutował na scenie Broadwayu w podwójnej tytułowej roli w musicalu Roberta Louisa Stevensona Jekyll i Hyde. Za rolę Dominicka 'Nicka' Payne’a Marone, syna Massimo Marone i Jacqueline Payne, brata przyrodniego Ridge’a Forrestera (Ronn Moss) w operze mydlanej CBS "Moda na sukces" otrzymał w 2006 szwajcarską nagrodę Złotej Róży na festiwalu Rose d’Or w Lucerne i kolejną nominację do Daytime Emmy Award.

Zobacz też:

Tym jeździ wdowa po Perepeczce. Agnieszka Fitkau-Perepeczko postawiła na klasyka

Barbara Kurdej-Szatan stanie przed sądem za wpis o Straży Granicznej! "Prokuratura skierowała akt oskarżenia"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: harrison wagner | Jack Wagner

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy