Reklama
Reklama

Tym jeździ wdowa po Perepeczce. Agnieszka Fitkau-Perepeczko postawiła na klasyka

Agnieszka Fitkau-Perepeczko (80 l.) to jedna z bardziej znanych aktorek w Polsce. Mogłoby się wydawać, że gwiazda jeździ drogimi autami. Nic bardziej mylnego. 80-latka stawia na niezawodną klasykę. Sprawdźcie, jaki samochód używa na co dzień wdowa po Perepeczce.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko nie jest gwiazdą, której zależy na luksusach czy przepychu. 80-letnia aktorka po mieście lubi poruszać się wygodnie i w takim pojeździe, do którego może mieć pełne zaufanie. Niedawno udostępniła na swoim instagramowym koncie zdjęcie swojego samochodu.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jeździ 20-letnim autem

Fitkau-Perepeczko od wielu lat jeździ Hondą. Okazuje się, że produkcję tego modelu zakończono w 2001 roku, więc można się domyślać, że auto aktorki ma już 20 lat. Aktorka "M jak miłość" stara się jednak o nie dbać. To właśnie dzięki temu jest w tak dobrym stanie.

Reklama

Obecnie cena takiego samochodu waha się od 2 do 15 tysięcy złotych. W porównaniu z obecnymi cenami aut to naprawdę niewiele.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko - kariera

Agnieszka Fitkau-Perepeczko urodziła się 6 maja 1942 roku w Warszawie. Wychowała się w Milanówku. W 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W 1967 roku wyjechała do Londynu, gdzie pracowała jako obsługa hotelowa. Od 1970 do 1980 roku była aktorką Teatru Komedia. Gościnnie występowała także w teatrach: Dramatycznym i Rozmaitości.

W 1981 roku wyjechała do Australii, gdzie uczyła się języka angielskiego na Uniwersytecie w Melbourne. Założyła własną agencję fotograficzną - "Family Tradition Photo".

W 1998 roku została redaktorką naczelną miesięcznika "Magiczna Quchnia". Od 2003 do 2007 roku grała Simonę, matkę Stefana Mullera w serialu TVP2 "M jak miłość". Od listopada 2005 roku jest wdową po aktorze, Marku Perepeczce. Nie ma dzieci.

Zobacz też:

Syn Rzeźniczaka jednak nie zostanie zoperowany. Magdalena Stępień wydała krocie ze zbiórki na darmo?

Barbara Kurdej-Szatan stanie przed sądem za wpis o Straży Granicznej! "Prokuratura skierowała akt oskarżenia"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy