Reklama
Reklama

Maciej Musiał zagrał w nowym serialu Netflixa. Co za sukces

Maciej Musiał (27 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów młodego pokolenia. 27-latek może pochwalić się sporymi sukcesami. Ostatnio do listy osiągnięć może dopisać udział w nowej produkcji Netflixa. Nagranie z trailerem nowego serialu pojawiło się niedawno na jego instagramowym koncie.

Maciej Musiał ogólnopolską rozpoznawalność zdobył, grając w serialu TVP Rodzinka.pl. To właśnie rola w sitcomie otworzyła mu drzwi do międzynarodowej kariery. 27-letni aktor pochwalił się niedawno swoim fanom, że weźmie udział w serialu Netflixa. Okazuje się, że premiera już niedługo.

Maciej Musiał zagrał w serialu Netflixa

Maciej Musiał na swoim instagramowym koncie wrzucił zwiastun nowej produkcji Netflixa. Aktor musi być bardzo zadowolony z tego, że wziął udział w amerykańsko-niemieckiej produkcji. Serial ma nosić tytuł "1899" i opowiadać o grupie emigrantów, którzy podróżują statkiem do Nowego Jorku.

Reklama

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów. Większość była zachwycona tym, że nasz rodak wziął udział w takiej produkcji.

O czym jest serial "1899" Netflixa?

"1899" to nowy serial twórców "Dark", który już niedługo będzie można zobaczyć na Netfliksie.

Serial osadzony będzie w roku 1899. W opisie produkcji można przeczytać: "Parowiec z emigrantami bierze kurs na zachód. Pasażerowie pochodzą z różnych części Europy, ale łączą ich wspólne marzenia i nadzieja na lepszą przyszłość w nowym świecie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy na otwartym morzu na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden okręt emigrantów. To, co zastają na jego pokładzie, zamienia rejs do ziemi obiecanej w prawdziwy koszmar."

Zobacz też:

Aneta Zając pokazała implanty piersi! Tylko u nas ujawnia, co będzie poprawiać

Brad Pitt pozwał Angelinę Jolie. Aktorka zawarła umowę z Rosjanami


Nikole Kidman, Madonna i inni... Tak świecili tyłkami przed publicznością!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy