Reklama
Reklama

Brad Pitt pozwał Angelinę Jolie. Aktorka zawarła umowę z Rosjanami

Angelina Jolie (47 l.) i Brat Pitt (58 l.) nie są już razem od jakiego czasu, jednak mają wspólne interesy. Okazuje się, że aktorka złamała umowę, którą zawarła po rozwodzie z Bradem. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazdor jest niezadowolony do tego stopnia, że postanowił pozwać byłą żonę.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Pobrali się w 2014 roku, jednak ich szczęście nie trwało długo, ponieważ już w 2019 roku postanowili się rozwieść. Gwiazdorzy podczas rozprawy ustalili opiekę nad dziećmi, a także podzielili wspólny majątek.

Mogłoby się więc wydawać, że wszystko po rozwodzie się ułożyło i byli małżonkowie, są zgodni. Nic bardziej mylnego. Mimo że od rozwodu minęło kilka lat, to parę łączy wiele istotnych kwestii. Okazuje się, że Jolie i Pitt mają na południu Francji wspólną winnicę. To właśnie ona stała się obiektem sporu.

Reklama

Angelina Jolie sprzedała winnicę Rosjanom


Według ustaleń "Daily Mail" Jolie i Pitt nie mogli sprzedać udziałów do winnicy bez zgody eksmałżonka. Jak wychodzi z dochodzenia zagranicznych dziennikarzy, Angelina złamała tę umowę. W styczniu sprzedała bowiem część udziałów rosyjskiemu oligarsze. Taki ruch nie spodobał się Pittowi. To właśnie dlatego postanowił pozwać swoją byłą żonę.


Pozew przeciwko aktorce trafił 3 czerwca do Sądu Najwyższego w Los Angeles. Według "Daily Mail" to ciężka praca Brada Pitta w winnicy sprawiła, że stała się jedną z największych na świecie firm produkującą różowe wina.

Zobacz też:

Krzysztof Pachucki: Okoliczności śmierci bohatera "Rolnik szuka żony". Sąsiedzi mówią, co "planował chwilę przed śmiercią"!

Jerzy Skolimowski ciężko chory? Dziękował lekarzom ze sceny

Przepis na kultową sałatkę Jennifer Aniston. Jest naprawdę pyszna!

Aneta Zając pokazała implanty piersi! Tylko u nas ujawnia, co będzie poprawiać

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy