Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki kpi z Przemysława Babiarza. Nikt się tego nie spodziewał

Kuba Wojewódzki (58 l.) to jeden z bardziej charyzmatycznych dziennikarzy w kraju. Parę miesięcy temu odbyła się dość nieformalna rozmowa 58-latka z prezydentem Warszawy. To właśnie ona miała przyczynić się internetowej afery, która ciągnęła się przez kilka tygodniu.

Rafał Trzaskowski w rozmowie z Wojewódzkim określił się mianem "dupiarza", co wywołało w sieci niemałe poruszenie. Słowo użyte przez prezydenta miasta zostało określone przez internautów jako nieodpowiednie i po prostu chamskie.

Po paru tygodniach od feralnego wywiadu Trzaskowski postanowił przeprosić oburzone osoby.

Kuba Wojewódzki śmieje się z Babiarza

Na InstaStories Kuby Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie, na którym widnieje dość osobliwy komentarz mówiący o tym, że lepiej być "dupiarzem" w Onecie niż Babiarzem w TVP. Jest to ewidentny przytyk do dziennikarza Przemysława Babiarza, który od lat współpracuje z Telewizją Polską.

Reklama

Przemysław Babiarz jest głównym redaktorem sportowym strony internetowej tygodnik.tvp.pl założonej w listopadzie 2017 roku, a także komentatorem sportowym TVP.

Kuba Wojewódzki - kariera

Kuba Wojewódzki urodził się 2 sierpnia 1963 roku w Koszalinie. Karierę dziennikarską rozpoczął w drugiej połowie lat 80. w "Magazynie Muzycznym". Od 2008 roku jest felietonistą tygodnika "Polityka".

Od 2003 do 2007 roku był redaktorem Antyradia, w latach 2008 do 2013 współprowadził audycje w Esce Rock, następnie przez dwa lata był związany z Rock Radiem.

Jako aktor występuje na deskach Teatru 6. Piętro. Jest dwukrotnym laureatem Świrów, a także zdobywcą Wiktora w kategorii "osobowość telewizyjna".

W 2022 roku został jednym z jurorów w programie TVN "Mask Singer", a od marca 2022 roku współprowadzi podcast "WojewódzkiKędzierski" w serwisie Onet.pl.

Od 2003 do 2007 roku był w związku z aktorką Anną Muchą, a w latach 2013 do 2018 z modelką Renatą Kaczoruk.


Zobacz też:

Dawid Podsiadło jeszcze dobrze nie wystartował z nowym utworem, a tu już skandal. "Sorry, ale zaczynam być trochę za stary na takie akcje"

Doda już nie będzie Dorotą? Te polskie gwiazdy też zmieniły imię w dowodzie!

Znamy nowe imię Dody! Podpowiedź? Pasuje do jej znaku zodiaku!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Przemysław Babiarz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama