Reklama
Reklama

Trzaskowski w rozmowie z Wojewódzkim mówi, że był "dupiarzem". Zaskakujące słowa

Rafał Trzaskowski (50 l.) był ostatnio gościem programu "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski", gdzie postanowił udzielić dość specyficznego wywiadu. W rozmowie z dziennikarzami wyznał, że nie był "bawidamkiem", a "dupiarzem". Te słowa oburzyły Jana Śpiewaka, który postanowił skomentować wypowiedź Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski w połowie maja był gościem w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Prezydent Warszawy w rozmowie z dziennikarzami pytany był o swoją pracę, zarobki oraz wspomnienia z młodości.

Okazuje się, że Rafał mógł pochwalić się dużym zainteresowaniem wśród kobiet. Trzaskowski wyznał, że był "dupiarzem". Jego słowa w sieci wywołały oburzenie miejskiego aktywisty Jana Śpiewaka.

Reklama

Rafał Trzaskowski był "dupiarzem". Jan Śpiewak komentuje

Rozmowy Wojewódzkiego, Kędzierskiego oraz ich gości często wzbudzają wiele emocji. Nie można się temu dziwić. Zazwyczaj są dość kontrowersyjne. Tym razem nie było inaczej. Trzaskowski w rozmowie przyznał się do czegoś, o czym do tej pory nie mówił.

W trakcie wywiadu Wojewódzki zapytał Trzaskowskiego o to, dlaczego słowo bawidamek zna tylko z języka swojej babci. Okazało się, że obecny Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy używał do tej pory zupełnie innego określenia.

Wypowiedź Trzaskowskiego wprawiła w osłupienie Jana Śpiewaka, który na swoim Twitterowym koncie postanowił udostępnić wycinek wywiadu oraz swój komentarz w sprawie.

Zobacz też:

Michał Szpak doprowadza fanki do ekstazy. "Byłam mokra dzięki tobie"

Jak dziś wygląda Fabian Duda z "Rancza"? Ależ on się zmienił


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy