Reklama
Reklama

Remigiusz Mróz zaskoczył szczerością u Wojewódzkiego i Kędzierskiego. "Wypruwasz swoje flaki i przelewasz na papier"

Remigiusz Mróz (35 l.) to w ostatnim czasie jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy. Niedawno popularny 35-latek wystąpił w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski". W rozmowie z prowadzącymi zdobył się na kilka szczerych wyznań. Będziecie zaskoczeni, co powiedział.

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski w każdy poniedziałek spotykają się z wybranymi gośćmi, z którymi rozmawiają w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski". Do tej pory można było posłuchać wywiadów z Żebrowskim, Zapendowską, Jandą, a wczoraj w show dziennikarzy pojawił się Remigiusz Mróz.

W rozmowie pisarz kryminałów opowiedział trochę o swojej twórczości, a także zdradził parę sekretów ze swojego życia prywatnego.

Reklama

Remigiusz Mróz wyjawił prawdę na temat pracy pisarza

Wojewódzki zapytał Mroza, o to, dlaczego tak mało wiadomo o życiu pisarza. Wygląda na to, jakby Remigiusz ukrywał przed fanami swoją prawdziwą naturę. Mróz postanowił wyjawić, dlaczego zachodzi u niego taka potrzeba.

Okazuje się, że pisarz często spotyka się z krytyką swoich książek. Wyjawił jak radzi sobie z nieprzychylnymi recenzjami.

Czy związek Mroza z Bondą był chwytem marketingowym?

Chyba wszyscy fani Mroza czekali na pytanie dotyczące jego związku z Bondą. Wojewódzki zadał je na sam koniec rozmowy. Dodatkowo starał się wypytać autora książek o to, czy jego mama pyta, kiedy ten się ustatkuje.

Na to stwierdzenia Mróz szybko zareagował. Nie pozostawił fanom żadnych wątpliwości.

Zobacz też:

Ewa Minge chwali się metamorfozą i zapewnia: "to JA starzeje się z godnością". Zgadzacie się?

Amber Heard zrobiła coś ze swoją twarzą? Jej rysy całkowicie się zmieniły

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Remigiusz Mróz | Kuba Wojewódzki | Piotr Kędzierski
Reklama
Reklama
Reklama