Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki przyłapany nocą z gwiazdą show TVN! To ona jest z nim w ciąży?! "Najgorętszy romans tego lata"

Kuba Wojewódzki (58 l.) od lat uwielbia wywoływać wokół siebie zamieszanie i wzbudzać kolejne sensacje. Showman przeszedł jednak samego siebie niedawno, gdy obwieścił światu, że w końcu zostanie ojcem. Powtórzył to już kilka razy, choć nadal wielu nie wierzy w te rewelacje, okazuje się, że celebryta faktycznie nie spędza samotnie nocy. Ostatnio paparazzi przyłapali go z gwiazdką jednego z show TVN, którą jeszcze niedawno posądzano o romans... z Pawłem Delągiem. Zdjęcia z ich nocnej schadzki nie pozostawiają złudzeń. "Kroi się najgorętszy romans tego lata" - ogłasza "Twoje Imperium".

Kuba Wojewódzki z telewizją związany jest od kilku dekad. Największą popularność bez wątpienia przyniósł mu program "Idol", gdzie słynął z ciętego języka i licznych ripost. 

Potem dostał własny talk-show, który początkowo prowadził w Polsacie, a od kilku lat rozwija jego formułę już w konkurencyjnym TVN-ie. 

Kilka miesięcy temu pojawił się z kolei w "Dzień Dobry TVN", gdzie oznajmił, że zostanie ojcem.

"Moja dziewczyna – uwaga! – aktualnie w ciąży, tadadadam – pytała mnie, co robiłem dzisiaj w pracy..." - wypalił na kanapie, wprawiając w osłupienie prowadzących z nim rozmowę, Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika. 

Reklama

Kuba Wojewódzki: Kim jest matka jego rzekomego dziecka?

Początkowo mało kto uwierzył w jego wyznanie, bo Kuba słynie z wkręcania ludzi i znienawidzonych przez siebie mediów. 

Powtórzył to jednak już w kilku odcinkach swego podkastu, który prowadzi z Piotrem Kędzierskim i cały czas przekonuje, że tym razem to prawda i w końcu zazna smaku ojcostwa. 

Wszyscy zaczęli się więc zastanawiać, kim też jest kobieta, która spodziewa się z nim rzekomego dziecka. 

Sam Kuba nie zdradza jej tożsamości, ale zdjęcia paparazzi z jednej z ostatnich nocnych eskapad 58-latka rzucają na sprawę nowe światło. 

Wojewódzki przytula gwiazdkę z "Top Model"

Jak donosi "Twoje Imperium", showman został przyłapany z 26-letnią uczestniczką "Top Model". Mowa o Annie Markowskiej, o której jeszcze niedawno pisano, że spotyka się z Pawłem Delągiem. Ta jednak niedawno zdementowała te plotki.

W przypadku Wojewódzkiego będzie jej trudniej, bo na zdjęciach zamieszczonych w tygodniku widać, że są ze sobą bardzo blisko. 

"Wyglądali jak para zakochanych na spotkaniu ze znajomą. Wybrali się na kolację do modnej restauracji, potem we troje poszli na spacer i wtedy Kuba Wojewódzki cały czas obejmował swą towarzyszkę w talii, jakby chciał podkreślić, że tego wieczora jest z nim. Ale i ona odwzajemniała jego uściski i ewidentnie sprawiało jej to dużą radość" - relacjonuje "Twoje Imperium". 

W dalszej części artykułu możemy wyczytać, że - według relacji paparazzi - "chemia między tą dwójką jest widoczna gołym okiem". 

"Czyżby właśnie kroił się najgorętszy romans tego lata?" - zastanawiają się w "Twoim Imperium". 

Nas bardziej zastanawia, co z matką rzekomego dziecka, o której opowiadał Kuba. Czyżby to właśnie Anna Markowska? 

Zobacz także:

Antonina Turnau milczała lata. Teraz mówi wprost, jaki naprawdę okazał się Kondrat. W tle jej ojciec Grzegorz Turnau!

Hojna TVP spełnia 3 marzenia Katarzyny Cichopek. Co tym razem?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy