Reklama
Reklama

Hojna TVP spełnia 3 marzenia Katarzyny Cichopek. Co tym razem?

Katarzyna Cichopek (39 l.) przeżywa jeszcze euforię z racji prowadzenia festiwalu w Opolu. Wielokrotnie prezenterka TVP pokazywała, że jest ambitna i pracowita. Po rozstaniu w mężem, Marcinem Hakielem (38 l.) celebrytka postanowiła jeszcze więcej pracować i... spełniać marzenia. Oczywiście pomoże jej w tym Jacek Kurski ze sztabem ludzi TVP.

Katarzyna Cichopek może mówić o tym, że ma niesamowite szczęście. Pomimo że przez ostatnie miesiące żyła w dużym stresie związanym z rozstaniem z tancerzem, Marcinem Hakielem, to teraz celebrytka wyraźnie odżyła, zwłaszcza u boku Macieja Kurzajewskiego.

Opole 2022: Katarzyna Cichopek prowadzącą u boku Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Faktem" przyznała, że faktycznie, bycie na wielkiej scenie w Opolu marzyło jej się od dziecka.

Reklama

Oczywiście u jej boku był jak zawsze pomocny i troskliwy Maciej Kurzajewski. W stresowej sytuacji, kiedy Kasia zaczęła krzyczeć na próbach, wystarczyło, że szepnął jej coś do ucha i na jej twarzy od razu pojawił się uśmiech. Para na scenie bawiła się tak dobrze, że postanowili kontynuować przygodę z Opolem na afterparty. O około godziny 3 nad razem Cichopek i Kurzajewski z imprezy wyszli razem do hotelu.

Hojna TVP spełni KOLEJNE marzenie Katarzyny Cichopek? To już pewne!

Okazuje się, że warto być ulubienicą TVP, ponieważ dzięki temu można spełniać marzenia. W przypadku Katarzyny Cichopek, będzie to wręcz seria!

Podczas wywiadu, aktorka "M jak miłość" została zapytana, co dalej chce robić w swojej karierze. Odpowiedź była zaskakująca, ale później okazało się, że się wygadała!

Najpierw prowadzenie festiwalu w Opolu, a teraz... bycie w jury programu "You Can Dance". Jak dowiedział się tabloid "Party": "Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami".

Kasia najprawdopodobniej pojawi się wraz z Agustinem Egurollą.

TVP spełnia marzenia Katarzyny Cichopek jedno za drugim

To jeszcze nie koniec. TVP doskonale wie, jak wykorzystać potencjał Katarzyny Cichopek, dlatego oprócz Opola, bycia w jury, prezenterka dostanie też prowadzenie programu "Operacja Aranżacja".

Życzymy wszystkim spełnienia marzeń w stylu Katarzyny Cichopek!

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wspólnym wyjeździe. On spełni jej marzenie

Katarzyna Cichopek w sukience za 800 złotych w Opolu 2022. Hit, czy kit?

Justyna Steczkowska wraca do "The Voice" i zdradza innych jurorów

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyszli RAZEM z afterparty. Romans na wyjeździe kwitnie?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy