Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyszli RAZEM z afterparty. Romans na wyjeździe kwitnie?

Katrzyna Cichopek (39 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) poprowadzili 17 czerwca drugą część festiwalu w Opolu pod nazwą "Folkowe Opole". Cała impreza skończyła się dość późno, ale dwoje prowadzących nie miało zamiaru iść spać. Zamiast wygodnych łóżek, wybrali się na afterparty, z którego nad ranem wyszli razem do hotelu. Romans na wyjeździe kwitnie?

Produkcja TVP doskonale wie, jak spieniężyć plotki o romansie dwójki prowadzących. Dlatego postanowili spełnić wielkie marzenie Katarzyny CichopekAktorka z  "M jak miłość" poprowadziła festiwal w Opolu wraz z Maciejem Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyszli RAZEM do hotelu po afterparty

Jak donosi tabloid, prezenterzy są niemalże nierozłączni! Stres zżerał debiutantkę, ale wystarczyło, że Kurzajewski "szepnął jej coś do ucha" i natychmiast się rozluźniła i uśmiechnęła.

Reklama

Co więcej, na scenie i poza nią widać wyraźnie chemię pomiędzy nimi. Kurzajewski na scenie pożerał wręcz wzrokiem Cichopek.

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Kurzajewski zaprzeczali doniesieniom o romansie. Tłumaczyli się, że są jedynie przyjaciółmi z pracy. Chyba po takich doniesieniach, ciężko będzie im uwierzyć na słowo.

Oczywiście Kasia Cichopek relacjonowała na Instagramie imprezę branżową. Towarzystwo muzyków śpiewało i raczyło się alkoholem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem na festiwalu w Opolu 2022

Para prowadzących poranny program w TVP mieli okazję wystąpić jako współprowadzący pierwszego dnia festiwalu w Opolu. "Folkowe Opole". Jednak spełnienie marzenia wiele kosztowało Kasię Cichopek. Według relacji reporterki "Faktu": ""Kasia posiłkowała się kartką i co chwilę zerkała na swoje notatki. Nawet z tą ściągą zdarzało jej się mylić, a czasami można było odnieść wrażenie, że tremę chce zagłuszyć... krzykiem".

Romans na wyjeździe kwitnie?

Zobacz też:

Ile zarabia Iga Świątek? Tenisistka była pracowita od dziecka

Marina Łuczenko imprezuje na wieczorze panieńskim. Nie uwierzycie, kto się pojawił

Te polskie gwiazdy zrobiły lub chcą zrobić operację zmniejszenia biustu. Implanty zaczęły im przeszkadzać

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Festiwal w Opolu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy