Reklama

Reklama

Reklama

Marina Łuczenko imprezuje na wieczorze panieńskim. Nie uwierzycie, kto się pojawił

Marina Łuczenko (32 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Gwiazda miała niedawno nie lada zadanie do wykonania. Okazuje się, że musiała zorganizować wieczór panieński dla swojej przyjaciółki. 32-latka zadbała o wszystko, a następnie pochwaliła się imprezą na swoim InstaStories.

Marina Łuczenko piątkowy wieczór spędziła na zabawie zorganizowanego wcześniej wieczoru panieńskiego swojej przyjaciółki. 32-latka postanowiła zdać dokładną relację z imprezy. Wszystkie zdjęcia i nagrania pojawiły się w jej social mediach.

Marina Łuczenko imprezuje na wieczorze panieńskim


Marina Łuczenko zaprezentowała swoim wiernym fanom zdjęcia kieliszków szampana, waty cukrowej oraz suto zastawionego stołu. Celebrytki najpierw trochę czasu spędziły w domu, a następnie udały się na specjalnie przygotowaną barkę.

Reklama

Kobiety po imprezie na barce postanowiły rozpocząć imprezę w różowej limuzynie, która podjechała po nie i zawiozła do jednego z warszawskich klubów. Na miejscu dołączyła do nich Joanna Opozda.

Marina Łuczenko - kariera

Marina Łuczenko urodziła się 3 lipca 1989 roku w Winnicy. Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.
W 2004 roku wcieliła się w tytułową rolę żeńską w musicalu Janusza Józefowicza "Romeo i Julia" w teatrze Studio Buffo.

W 2009 roku zagrała Amandę, nieślubną córkę głównego bohatera Darka Jankowskiego w serialu TVN "39 i pół".

Spotykała się z Wojciechem "Łozo" Łozowskim, piosenkarzem Łukaszem "Mrozu" Mrozem. W 2013 roku związała się z piłkarzem Wojciechem Szczęsnym. 7 lipca 2015 roku zaręczyli się, a 21 maja 2016 roku wzięli ślub. W trakcie przyjęcia weselnego wystąpił James Arthur. Małżonkowie mają syna Liama.
Zobacz też:

Te polskie gwiazdy zrobiły lub chcą zrobić operację zmniejszenia biustu. Implanty zaczęły im przeszkadzać

Majątek Oliwii Bieniuk. Oto jej sposób na pomnażanie majątku

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy