Reklama
Reklama

Gwiazdy dopingują na meczu Polska-Belgia: Marina, Kazadi, Borysewicz. Kto jeszcze się zjawił?

Polska rozegrała wczoraj mecz z Belgią. Niestety, wielkie nadzieje naszych rodaków zostały szybko rozwiane, bo goście zwyciężyli 1-0. Na trybunach Stadionu Narodowego pojawili się nie tylko wierni kibice piłki, ale też celebryci, którzy chętnie skorzystali z okazji, by pokazać się na stołecznych trybunach. Do walki polską drużynę zagrzewała nie tylko Marina Łuczenko-Szczęsna, czy Jan Borysewicz, ale nawet... Joanna Kurska!

Gwiazdy dopingują na meczu Polska-Belgia: Marina, Kazadi, Borysewicz. Kto jeszcze się zjawił?

Wtorkowy mecz Polska-Belgia dawał wielkie nadzieje na piłkarski rewanż. Niestety, tym razem również Polakom się nie udało. Mimo porażki na murawie, Stadion Narodowy zgromadził wtorkowego wieczoru gromadę gwiazd, które zagrzewały drużynę Czesława Michniewicza do walki. 

Wśród celebrytów, które nagle okazały się fanami sportu była m.in. Patricia Kazadi, która chętnie fotografowała się u boku Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Poza wokalistkami nie zabrakło też innych polskich WAGs: Katarzyny Góralskiej, Marty Glik, czy Marty Świderskiej. Na stołecznym stadionie bawił się również Jan Borysewicz, influencerka Ola Nowak, a nawet... Marcin Najman z rodziną. 

Reklama

Największe zaciekawienie budziła jednak obecność Joanny Kurskiej, która postanowiła się rozerwać w towarzystwie swojego męża Jacka Kurskiego. Żona prezesa TVP tego dnia postawiła na odświeżony look: nową fryzurę i skórzany, brązowy płaszcz.

Zobacz też:

Metamorfoza Lady Gagi: Operacje plastyczne czy "dieta zmieniająca rysy twarzy"?

Tak wyglądają rodzice Karoliny Pisarek. Modelka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie

Gwiazdy rywalizują w zawodach wędkarskich. Rafał Brzozowski stanął na podium

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Patricia Kazadi | Jan Borysewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy