Reklama

Reklama

Reklama

Gwiazdy rywalizują w zawodach wędkarskich. Rafał Brzozowski stanął na podium

Rafał Brzozowski stanął na podium podczas 25. Zawodów Wędkarskich Aktorów im. Mariana Łącza. Gwiazdy po raz kolejny rywalizowały ze sobą w Przypkach koło Tarczyna wokół dwóch malowniczych stawów. Piosenkarz zajął drugie miejsce z wynikiem 1670g. Co za emocje!

Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza w Przypkach

Już po raz 25. odbyły się Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza. Gospodarzem imprezy było "Rancho pod Bocianem" w Przypkach koło Tarczyna.

Na przekór deszczowej pogodzie w zawodach wzięli udział znani artyści, którzy stanęli do rywalizacji o główną nagrodę - Puchar Tele Tygodnia, czyli patrona medialnego.

Uczestnicy zajęli wylosowane stanowiska wokół dwóch malowniczych stawów, gdzie przez kilka godzin musieli wykazać swoimi wędkarskimi umiejętnościami.

Po zakończeniu zawodów odbyło się ważenie złowionych ryb. Zwycięzcą została Marlena Szmaja z wynikiem połowu 1940g.

Reklama

Rafał Brzozowski zajął drugie miejsce

Rafał Brzozowski stanął na drugim miejscu podium z wynikiem 1670g, a na trzecim miejscu znalazł się Andrzej Jaxa-Chamiec z wynikiem 1180g, który jednocześnie otrzymał puchar za wyłowienie największej ryby.

Czwartym najlepszym wędkarzem okazał się Waldemar Błaszczyk, a piątym Jacek Rozenek.

W rywalizacji udział wzięli: Andrzej Supron, Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Włodzimierz Matuszak, Andrzej Grabarczyk, Karolina Nolbrzak, Izabela Trojanowska oraz Robert Wabich.

Zobaczcie, co tam się działo!

Zobacz też:

Britney Spears kupiła nowy dom. Zamieszka tuż obok byłego męża

Kris Wu został skazany za gwałt. Jego proces trwał jeden dzień

Anna Popek pozuje z szyszkami w stodole na tle piły do rżnięcia. Internauci komentują: łatwo się śmiać z ludzkiego ubóstwa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | Izabela Trojanowska

Reklama

Reklama

Reklama