Reklama
Reklama

Britney Spears kupiła nowy dom. Zamieszka tuż obok byłego męża

Britney Spears (40 l.) przeprowadziła w swoim życiu istną rewolucję. Piosenkarka najpierw poślubiła wieloletniego ukochanego, a teraz przeprowadza się wraz z nim do bajecznie pięknej posiadłości. Para będzie żyła w ociekających luksusem wnętrzach. Nie żałowali pieniędzy na nic.

Britney Spears: małżeństwo z Samem Asgharim

Ten rok bez wątpienia jest przełomowym w życiu Britney Spears. Ikona muzyki pop poślubiła swojego ukochanego Sama Asghariego i wszystko wskazuje na to, że gwiazda nareszcie osiągnęła stabilizację. W jej życiu rozpoczyna się zupełnie nowy etap. Symbolicznym zerwaniem z przeszłością z pewnością będzie przeprowadzka do innego miejsca. Gwiazda oraz jej mąż zamieszkają w zachwycającej rezydencji w Calabasas. Z doniesień ze strony anonimowych źródeł wynika, że posiadłość kosztowała ok. 11,8 miliona dolarów, a jej powierzchnia wynosi 11 650 stóp kwadratowych, czyli równowartość 1 082 metrów kwadratowych. Rezydencja znajduje się stosunkowo blisko miejsca, w którym mieszka Kevin Federline wraz z synami Britney Spears: Seanem i Jaydenem.

Reklama

W poniedziałek przed budynkiem widziany był biały mercedes-benz oraz kilka ciężarówek, co może wskazywać na to, że nowożeńcy pragną jak najszybciej zamieszkać w tym miejscu. Posiadłość oprócz imponujących powierzchni użytkowych, ma do zaoferowania rozległe ogrody. Budynek leży na działce liczącej 1,6 akra, czyli ok. 6 473 metrów kwadratowych. Na zewnątrz znajduje się ogromny basen ze zjeżdżalnią oraz idealnie wypielęgnowane ogrody. Britney Spears i Sam Asghari nie będą musieli martwić się samotnością, bowiem w okolicy aż roi się od posiadłości należących do wielkich gwiazd. Niedaleko mieszkają m.in. Kourtney Kardashian i Travis Barker. W pobliżu przez jakiś  czas mieszkał także Justin Bieber, zanim przeniósł się z Hailey do Beverly Hills.

Britney Spears kupiła nowy dom

Przeprowadzka do nowej posiadłości wyjaśnia, dlaczego Britney Spears i Sam Asghari nie zdecydowali się wyjechać z miasta na miesiąc miodowy. Z doniesień amerykańskich tabloidów wynika, że zakupem ekskluzywnej posiadłości zajmowała się firma "Million Dollar Listing Los Angeles". Josh i Matt Altman z Douglas Elliman oraz Todd Bernstein z Coldwell Banker Residential Brokerage pomagali gwieździe i jej ukochanemu w realizacji transakcji. Okazuje się, że Kevin Federline jest bardzo zaskoczony tym, że jego była żona zamieszka w pobliżu.

Czy Britney Spears zdecydowała się na wybór tej posiadłości, aby móc łatwiej kontaktować się ze swoimi synami? 

Zobacz też:

Wielkie zmiany w życiu księżnej Kate i księcia Williama! Plotki w końcu się potwierdziły!

Media rozpisały się o "wychudzonym" Strasburgerze. Prezenter "Familiady" wyjawił, co za tym stoi...

Olga Król z "Top Model" płakała przez fatalną fryzurę z metamorfozy. Teraz zachwyca nowym wyglądem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Sam Asghari | Kevin Federline
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy