Reklama

Reklama

Reklama

Olga Król z "Top Model" płakała przez fatalną fryzurę z metamorfozy. Teraz zachwyca nowym wyglądem

Olga Król brała udział w 10. edycji programu "Top Model", a jej metamorfoza została ogłoszona najbardziej kontrowersyjną w historii reality-show dla modelek. Internauci zostali podzieleni w opiniach na temat Olgi, która z czasem polubiła nową fryzurę. Na Instagramie pokazała się w jeszcze innej fryzurze, która sprawiła fanów w osłupienie.

Program "Top Model" na całym świecie słynie z budowania kontrowersji na stosowaniu metamorfoz aspirujących modelek. W 99% przypadków dotyczy to nowej fryzury uczestniczki. Bez echa nie przeszła zatem 10. edycja reality-show, w której występowała Olga Król.

Olga Król z "Top Model" wylała morze łez przez fryzurę

Olga Król była znana w programie jako osoba, która nie przebierała w słowach i ostro wyrażała swoją opinię. Produkcja i styliści postanowili, że całkowicie zmienią wygląd uczestniczki. Jej długie jak dotąd włosy zostały skrócone w sposób, którego się nie spodziewała.

Kontrowersyjna metamorfoza w "Top Model"

Reklama

Metamorfoza nie spodobała się internautom, którzy stwierdzili, że fryzura jest "za karę", za "chamski charakter" i Olga wygląda jak "oskubana gęś".

Uczestniczka początkowo nie dała po sobie poznać, że nie jest specjalnie zachwycona nową fryzurą, lecz z czasem się do niej przyzwyczaiła.

Jak wygląda teraz Olga Król?

Oldze szybko zaczęły odrastać włosy, ale często też modelka korzysta z doczepianych pasm. Tym razem modelka zachwyciła fryzurą, której nikt się po niej nie spodziewał.

"Zawsze chciałam mieć kręcone włosy".

Internauci są zachwyceni przemianą! Komplementują Olgę i dopytują z komentarzach, który fryzjer jest odpowiedzialny za taką przepiękną fryzurę. Niestety, modelka odpowiedziała, że jest to... peruka.

Które włosy Olgi Król podobały się wam najbardziej?

Zobacz też:

Christina Aguilera wystąpiła na scenie ze sztucznym penisem. Co to ma być?

Blanka Lipińska promuje masło "zero kalorii", a tu dietetyk popsuł jej szyki. "Zostałam oszukana"

Natasza Urbańska w zjawiskowej kreacji! Fani zachwyceni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Top Model" | Olga Król

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy