Reklama

Reklama

Reklama

Wielkie zmiany w życiu księżnej Kate i księcia Williama! Plotki w końcu się potwierdziły!

Księżna Kate (40 l.) i książę William (39 l.) podjęli w końcu ważną decyzję! Brytyjskie media twierdzą, że para postanowiła się przeprowadzić. To koniec ich rezydencji w Pałacu Kensington. Teraz przenoszą się do dużo skromniejszego "gniazdka"...

Książę William i księżna Kate od wielu lat są jednymi z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Poddani królowej Elżbiety II cieszą się, że w przyszłości wnuk monarchini zasiądzie na tronie. Niektórzy woleliby nawet, by w kolejce przeskoczył księcia Karola, który nie zdobywa aż takiej sympatii, jak młody royals.

William i Kate z wielkim szacunkiem i dumą reprezentują interesy Korony. W przeciwieństwie do swojego młodszego brata - William przykłada się do wypełniania swoich obowiązków i sukcesywnie przygotowuje się do roli, którą w przyszłości przyjdzie mu pełnić.

Reklama

Od dawna plotkuje się o przeprowadzce książęcej pary

Od kilku miesięcy plotkuje się, że para postanowiła się przeprowadzić. Swoim gestem chcieli udowodnić, jak ważna jest dla nich królowa Elżbieta II, bo to właśnie ona ma być powodem zmiany ich miejsca zamieszkania.

Okazuje się, że William i Kate chcą zamieszkać w bliskim sąsiedztwie monarchini. Kilkukrotnie mówiono, że są zainteresowani Fort Belvedere, który znajduje się nieopodal Royal Lodge w Windsor Great Park.

Później pojawiły się jednak wieści, że to Cumberland Lodge spełnia wszystkie ich wymagania. Brytyjskie media donoszą jednak teraz, że wybór padł na jeszcze inną lokalizację. Jedno ma być jednak pewne - para opuści pałac Kensington, w którym mieszkali od 2017 roku.

Książę William i księżna Kate znaleźli dom dla siebie

Wszystko wskazuje na to, że tym razem ich wybór jest już ostateczny i padł na Adelaide Cottage - dom zlokalizowany w królewskiej posiadłości w Berkshire. Przenosiny mają odbyć się już podczas tego lata.

To spora zmiana dla całej rodziny, bo imponująca posiadłość jest nieco skromniejsza od tej, którą zajmowali do tej pory. "The Sun" informuje jednak, że Kate i William szukali czegoś skromniejszego dla swoich dzieci. Wygląda również na to, że nie mieli zbyt dużego wyboru...

Brytyjski dziennik podkreśla również, że czteropokojowa rezydencja nie wymaga dodatkowej ochrony, ani wydatków na remont, który byłby sfinansowany przez podatników. W Adelaide Cottage nie rezyduje również na stałe żaden personel domowy.

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II była poruszona gestem księcia George'a. To on ją najbardziej zaskoczył podczas Platynowego Jubileuszu!

Książę Harry miał groźny wypadek. Zaliczył niebezpieczny upadek z konia

Królowa Elżbieta II tylko raz powiedziała, co myśli o Putinie. Wyprowadził ją z równowagi?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy