Reklama
Reklama

Plejada gwiazd na ślubie Britney Spears. Donatella Versace, Madonna, Paris Hilton i wiele innych

Britney Spears (40 l.) i Sam Asghari (28 l.) są już małżeństwem. Ikona muzyki pop i jej ukochany stanęli wczoraj na ślubnym kobiercu. Na ekskluzywną uroczystość w Los Angeles przybyła cała plejada gwiazd. Nie zabrakło Madonny, Paris Hilton, Donatelli Versace i Drew Barrymore.

Britney Spears i Sam Asghari: ślub

Jeszcze wczoraj w godzinach popołudniowych w okolicach rezydencji Britney Spears w Los Angeles pracownicy techniczni uwijali się jak mrówki, aby zdążyć na czas z ostatnimi poprawkami przed ślubem gwiazdy. Ze zdjęć wykonanych przez paparazzi mogliśmy się dowiedzieć, jak mniej więcej wyglądała uroczystość.

Tuż obok domu Britney Spears stanął gigantyczny biały namiot. Najprawdopodobniej to właśnie w jego wnętrzu 9 czerwca miała miejsce główna część ceremonii ślubnej Britney Spears i Sama Asghariego. Po trwających kilka tygodni przygotowaniach zakochani olśnili swoich znajomych i rodzinę dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach uroczystością. 

Reklama

Niestety nie obyło się bez oburzającego incydentu. Niedługo przed rozpoczęciem imprezy, na miejsce wtargnął były mąż gwiazdy, Jason Alexander. Mężczyzna awanturował się ze wszystkimi, krzycząc: "Ona jest moją żoną". Swoje zachowanie na żywo transmitował na Instagramie. Dzięki szybkiej interwencji, Jason Alexander został zatrzymany przez ochronę, a następnie przekazany w ręce policji. Niedługo po jego aresztowaniu do rezydencji Britney Spears zaczęli zjeżdżać goście. 

Plejada gwiazd na ślubie Britney Spears

Choć nie wiemy, jak dokładnie wyglądał ślub Britney Spears, możemy być pewni, że gwiazda postarała się o to, aby jej goście zapamiętali go do końca życia. Słynąca z zamiłowania do luksusu piosenkarka, na pewno nie żałowała pieniędzy na dekoracje czy jedzenie. Paparazzi będący na miejscu widzieli, jak w okolicach rezydencji krążyły samochody, transportujące bogato zdobioną karocę oraz białego konia. Bardzo możliwe, że to właśnie w pięknym powozie Britney Spears i Sam Asghari powiedzieli sobie "tak". 

Gwiazda najwyraźniej bardzo chciała, aby impreza miała charakter prywatny. Na ślub zaprosiła wyłącznie wąskie grono osób. Wśród nich znalazło się jednak sporo wpływowych postaci amerykańskiego show biznesu. W uroczystości wzięły udział Donatella Versace, Madonna, Paris Hilton i jej matka, Kathy Hilton, jak również Drew Barrymore czy Maria Menounos. Zaraz po przyjeździe na miejsce, gwiazdy zniknęły za bramą rezydencji. Fotoreporterom udało się jednak uchwycić na zdjęciach ich wyjątkowe stylizacje. Zobaczcie, jak wyglądały!

Zobacz też:

Spekulacje na temat Lewandowskich potwierdzają się. Ania już uczy się języka

Tomasz Stockinger uległ pokusie. Nowa ukochana przeczuwa najgorsze! "Zwłaszcza w jego wieku"

Meghan Markle i książę Harry w ogniu krytyki. Są jak "rozdrażnione nastolatki"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Donatella Versace | Drew Barrymore | Paris Hilton | Madonna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy