Reklama
Reklama

Tomasz Stockinger uległ pokusie. Nowa ukochana przeczuwa najgorsze! W tle Piotr Fronczewski!

Tomasz Stockinger (67 l.) dostał ostatnio zaskakującą propozycję, którą bez namysłu postanowił przyjąć. Nowa ukochana martwi się, że to źle się dla niego skończy. Aktor pozostaje jednak nieugięty, bo propozycja mocno kusi...

Tomasz Stockinger od lat wciela się w rolę Pawła Lubicza w serialu "Klan". Niedawno produkcja świętowała 4000 odcinek. 

Serial nadal ma spore grono widzów, więc TVP raczej nie zamierza rezygnować z kolejnych sezonów. Bez wątpienia dla wielu występujących tam aktorów to często główne, a czasem i jedyne źródło utrzymania i to od dekad. 

Zalicza się od nich także Stockinger, który raczej nie narzeka na nadmiar innych ofert. Ostatnio jednak coś się w tej kwestii zmieniło. 

Stockinger zajmie miejsce Fronczewskiego?

Jak podaje "Życie na Gorąco" dostał on propozycję od producentów serialu "Leśniczkówka", by zastąpił on Piotra Fronczewskiego, który z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z pracy. 

Reklama

Tomaszowi ponoć aż zaświeciły się oczy, bo oferta nieźle połechtała jego ego. 

"Poczuł się zaszczycony, że postawiono go w jednym rzędzie z Fronczewskim. Bardzo go ceni i nigdy nie krył, że chciałby grać takie role, jak on" - zdradza "Życiu na Gorąco" znajoma. 

Tutaj pojawia się jednak pewien problem, który od razy wykryła ukochana Stockingera, z którą spotyka się od roku. Pani Katarzyna martwi się, że serial "Leśniczówka" szybko spadnie z anteny, a przyjęcie oferty może zagrozić mu stratą "ciepłej posadki" w "Klanie". 

Jak bowiem donosi tygodnik, "kontrakt z produkcją "Klanu" zabrania mu przyjmowania ról w innych serialach bez ich zgody. A na zagranie u konkurencji zgody raczej nie dostanie".

Ukochana Stockingera ostrzega

Wie o tym doskonale jego ukochana, która martwi się o przyszłość jego finansów. 

"Poradził mu, by dobrze rozważył wszystkie za i przeciw. Stwierdziła ponoć, że nie warto rezygnować z pewnej pracy dla przygody, zwłaszcza w jego wieku i bez pewności, że potrwa ona dłużej niż chwila" - czytamy w tygodniku. 

Czy posłucha rad ukochanej? Niebawem pewnie się przekonamy...

Zobacz także:

"Rolnik szuka żony": Tak wygląda grób Krzysztofa. Sensacja na cmentarzu!

Rolnik szuka żony: Manowska oferuje pomoc dla wdowy. To dzięki niej Krzysztof poznał miłość

"Rolnik szuka żony": Bogusia przejmie majątek Krzysztofa?! Dzieci Pachuckiego zwołały "pilną naradę rodziny"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger | Piotr Fronczewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy