Reklama

Reklama

Reklama

Rolnik szuka żony: Manowska oferuje pomoc dla wdowy. To dzięki niej Krzysztof poznał miłość

Ostatnio media obiegła informacja, że Krzysztof Pachucki, znany widzom z 8. edycji "Rolnik szuka żony", zmarł 7 czerwca. Wiadomość wstrząsnęła fanami reality i pozostałymi uczestnikami. Również Marta Manowska, prowadząca "Rolnika" nie kryła poruszenia. To dzięki niej mężczyzna poznał swoją miłość, Bogusię. Teraz prezenterka zadeklarowała pomoc wdowie.

Rolnik szuka żony: Krzysztof Pachucki nie żyje

Krzysztof Pachucki zmarł 7 czerwca. Informacja o jego samobójczej śmierci wstrząsnęła uczestnikami "Rolnika" i fanami programu. Mężczyzna zmagał się z problemami natury psychicznej i przed udziałem w reality mówił, że czuł się potwornie samotny. 

W programie odnalazł swoją miłość, Bogusię. Zaledwie pół roku temu pobrali się. Na ich weselu bawiła się m.in. Marta Manowska, prowadząca show. Nie kryła wzruszenia, bo to ona pomogła te dwójce się odnaleźć i pokochać. 

Rolnik szuka żony: Miłość Krzysztof i Bogusi

Zaledwie po pięciu dniach znajomości rolnik oświadczył się, a niedługo po ślubie relacjonowali widzom, jak wygląda ich życie: "Jesteśmy w takim wieku, że mamy swoje nawyki, upodobania, do czegoś jesteśmy przyzwyczajeni. Są miłe chwile, ale są też i doły... straszliwe doły. Ogromne nerwy, stres, przeżycia. Boimy się tego, co będzie dalej".

Reklama

"To jest najlepsze wesele, na jakim byłam! Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość. Swatka!!!" pisała wtedy Manowska. Widać, że dobrze rozumiała się z Bogusią i darzyły się ciepłymi relacjami.

Marta Manowska chce pomóc wdowie

Nic zatem dziwnego, że prezenterka postanowiła wyciągnąć do wdowy pomocną dłoń. W rozmowie z SuperExpressem, osoba z bliskiego otoczenia kobiety wyznała, że Manowska podała jej swój prywatny numer telefonu i zadeklarowała jej swojej wsparcie. Bogusia nie jest na szczęście sama, ponieważ przyjechał do niej syn Krzysztofa.

***

Zobacz także:

Syn Rzeźniczaka jednak nie zostanie zoperowany. Magdalena Stępień wydała krocie ze zbiórki na darmo?

Woźniak-Starak odsłania kulisy "odejścia" Miszczaka z TVN. Wie dużo więcej?! "W emeryturę to ja nie wierzę"

Nie żyje syn aktora "Mody na sukces". 27-latek został znaleziony na parkingu

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy