Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony": Bogusia przejmie majątek Krzysztofa?! Dzieci Pachuckiego zwołały "pilną naradę rodziny"

Od kilku dni media plotkarskie żyją śmiercią Krzysztofa Pachuckiego z show "Rolnik szuka żony". Jak doniósł "Super Express", mężczyzna odebrał sobie życie, a jego ciało znalazła żona Bogusia, którą poślubił kilka miesięcy wcześniej. Pogrzeb odbył się w wielkiej tajemnicy, a teraz pojawiają się kolejne zaskakujące wieści...

Krzysztzof Pachucki był jednym z bardziej znanych uczestników programu TVP "Rolnik szuka żony". 

53-latek po tym, jak żona go zostawiła, postanowił poszukać szczęścia w show. I udało się, bowiem trafił tam na Bogusię, której oświadczył się zaledwie po kilku dniach znajomości. 

Kilka miesięcy później odbył się ich ślub. W jednym z odcinków "Rolnika" Bogusia przyznawała, że każde z nich ma swoje nawyki i przyzwyczajenie, więc życie we dwoje nie jest proste i wprost przyznała, że boją się tego, "co będzie dalej". 

Krzysztof z "Rolnik szuka żony": Okoliczności śmierci

Potem doszło do tragedii. Okazało się, że mężczyzna wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Jego ciało znalazła żona, a do tego "Super Express" dowiedział się, że było to samobójstwo. 

Reklama

Pogrzeb zorganizowano bez większego rozgłosu, a opinię publiczną poinformowano kilka dni po ceremonii. 

Teraz "Super Express" donosi o pilnej naradzie w rodzinie Krzysztofa. Mężczyzna ma bowiem troje dzieci z poprzedniego małżeństwa, które postanowiły podjąć temat podziału majątku. A jest co dzielić, bo biznes szedł mu nieźle.

W programie TVP mogliśmy zobaczyć jego gospodarstwo na Mazurach, gdzie zajmował się hodowlą zwierząt i prowadzeniem agroturystyki, która cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Można przypuszczać, że da się na tym zarobić całkiem niezłe pieniądze. 

Bogusia odziedziczy majątek po Krzysztofie?

Znajomy Pachuckiego wyznał "Super Expressowi", że Bogusia została w domu męża, gdzie opiekuje się nią jej syn. 

"Bogusia jest w tym domu, nie jest jej łatwo, ale ma wsparcie bliskich i sąsiadów. Uważana jest za 'złotą' kobietę, która wiele wytrzymała i była największą radością Krzysztofa i lekarstwem na jego smutki" - mówi  tabloidowi osoba z otoczenia rodziny.

Niebawem może się jednak okazać, że ten spokój zostanie nieco zburzony. Jak czytamy w "Super Expressie", dzieci Pachuckiego chcą zwołać rodzinną naradę, by ustalić z macochą kwestie związane z podziałem majątku. 

Myślicie, że dojdzie do jakichś nieprzyjemności związanymi z pieniędzmi?

Zobacz też:

Woźniak-Starak odsłania kulisy "odejścia" Miszczaka z TVN. Wie dużo więcej?! "W emeryturę to ja nie wierzę"

Kylie Jenner pokazała "nagi biust"! Skąpe bikini to nic... Spójrzcie na to!

Tak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Znacznie różni się od tego sprzed kilku miesięcy...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Pachucki | "Rolnik szuka żony"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy